روز: 15 آذر 1402
بازدید مدیرعامل سازمان از پروژه‌ هتل‌های جدید پرشین و پالاس

رحیم سرهنگی در بازدید از پروژه در حال ساخت پرشین و هتل پالاس؛ ضمن در جریان قرار گرفتن فرآیند پیشرفت برخی از طرح های عمرانی و نقش آفرینی هتل های فاخر در این منطقه به ویژه نقش مهم هتل پالاس در صنعت گردشگری کیش را مهم و تاثیر گذار ارزیابی کرد

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی و حمایتی بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی کیش

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت و در راستای حمایت از مددجویان دارای معلولیت تحت پوشش، ۱۰۰بسته حمایتی بین مددجویان تحت پوشش منطقه آزاد کیش توزیع شد.

ارزیابی ایمنی ساختمان های بلند مرتبه کیش با حضور معاون فنی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور

مصطفی طزری معاون فنی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور از ساختمان های بلند مرتبه کیش بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه توانمندی های معلولان کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه توانمندی های معلولان که به مناسبت روز جهانی معلولان در اسکله تفریحی برگزار شده است بازدید کرد.

پایان آذر ماه، آخرین مهلت ثبت شناورهای شخصی و تفریحی در سامانه دریابانی

جانشین فرماندهی پایگاه دریابانی کیش گفت: مالکان شناورهای شخصی و تفریحی تا پایان آذر ماه برای ثبت شناور های خود در سامانه دریابانی وقت دارند.

پلیس فتای کیش: پویش کودکان سایبری اجرا می‌شود

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به ضرورت توجه به ابعاد مختلف حضور کودکان در فضای مجازی گفت: در همین راستا چهارمین پویش کودکان سایبری در کیش آغاز می‌شود.

برنامه‌های روز دانشجو در کیش

برنامه بزرگ 16آذر روز دانشجو، با مشارکت فراگیر دانشجویی در جزیره کیش اجرا می شود

مناطق آزاد ۹۰۰‌هزار ‌میلیارد‌تومان پتانسیل سرمایه‌گذاری ایجاد کرد

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: یک‌‌‌‌‌‌هزار بسته سرمایه‌گذاری به ارزش ۹۰۰‌هزار‌میلیارد‌تومان برای بهره‌برداری فعالان اقتصادی داخلی و خارجی آماده شده‌است. به گزارش «ایرنا» حجت‌الله عبدالملکی در حاشیه دومین روز از نمایشگاه اوراسیا در نشست خبری اظهار کرد: از ابتدای امسال طراحی پروژه‌های سرمایه‌گذاری برای معرفی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به فعالان اقتصادی بین‌المللی در دستور کار قرارگرفت.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش