روز: 24 آذر 1402
آیا موتور‌های برقی هم نیازمند دریافت گواهینامه است؟

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا توضیحاتی را درباره نحوه دریافت یک روزه گواهینامه رانندگی ارائه کرد و به برخی از پرسش‌ها درباره گواهینامه موتورسیکلت پاسخ داد.

کسب دو مدال ارزشمند مسابقات کشوری شنا توسط اهورا زاهدی شناگر کیش

به گزارش خرنگار پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش با توجه به اعزام تیم شنای پسران کیش به مسابقات کشوری استان های جنوب کشور به میزبانی استان فارس، شهرستان جهرم، در روز دوم این مسابقات اهورا زاهدی شناگر تیم منتخب کیش در ماده ٢٠٠ متر آزاد مقام دوم و ۲۰۰ متر مختلط انفرادی مقام سوم را […]

رسانه مستقل؛ فرصت یا تهدید؟

  امروزه هیچ تردیدی در خصوص اهمیت و نقش مستقیم و تاثیرگذار مطبوعات و رسانه های جمعی در عرصه های مخنلف زندگی فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و سیاسی مردم جهان و وجود این باور در میان نخبگان و روشنفکران و سیاسیون و آحاد مردم وجود ندارد. هرچند در حال حاضر بخشی از دولت های کشورهای […]

باید مانع نمایش چهره‌ای غیر واقعی و نامناسب از کیش شد

امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه باید مانع نمایش چهره‌ای غیر واقعی از این جزیره شد، گفت: چهره واقعی کیش فرهنگی و مذهبی است و نباید رفتار غیر فرهنگی تعداد انگشت شماری از گردشگران به حساب کل مردم و مسافران نوشته شود.

آغاز فرآیند غربالگری و مصاحبه تشخیصی در سامانه نماد

فرآیند غربالگری و مصاحبه تشخیصی در سامانه جامع مراقبت‌های روانی اجتماعی دانش آموزان آغاز شد.

استمرار برنامه آموزشی فرهنگ ترافیک ویژه موتورسواران در جزیره کیش

بیست و یکمین جلسه آموزش و بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان موتورهای شارژی در جزیره کیش برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش