روز: 27 آذر 1402
گرامیداشت روز ملی حمل و نقل در شرکت عمران، آب و خدمات کیش

به مناسبت روز ملی حمل و نقل از کارکنان مدیریت و جمعی از رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل کیش تقدیر شد.

فراخوان امریه بهزیستی کیش

بهزیستی جزیره کیش جهت تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین مشمولین واجد شرایط داوطلب امریه می پذیرد.

برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی در کیش

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش دوره های آموزشی و تخصصی با حضور اساتید مجرب و ارائه مدرک معتبر برای علاقمندان برگزار می کند.

دستگیری ۷ نفر سارق و مال خر و کشف ۲۰ میلیارد ریال اموال مسروقه در کیش

قاضی شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلابی کیش با اشاره به همکاری دستگاه قضایی و پلیس در این جزیره برای مقابله با سرقت، گفت: ۲ باند سرقت و نگهداری از اموال مسروقه در کیش متلاشی شد.

ابلاغ حکم رسمی ریاست مرکز بهداشت کیش

با ابلاغ دکتر غلامعلی جاودان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، حکم سرپرستی مهندس اسدالله احمدی به ریاست مرکز بهداشت کیش تبدیل شد. در این حکم آمده است: جناب آقای مهندس احمدی سرپرست مرکز بهداشت کیش با سلام واحترام     پیرو ابلاغ شماره ۲۱۹۲۳ / ۱۱۲ / ۱۴۰۲مورخ ۵ / ۷ / ۱۴۰۲ باتوجه تعهد،دانش وسوابق ارزشمند […]

موسسه خیریه سلامت کیش تاسیس خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی بیمارستان کیش، اولین جلسه “موسسه خیریه سلامت کیش” به دبیری آقای رحمان سادات نجفی با حضور جمعی از خیرین و معتمدین جزیره کیش برگزار شد. دکتر براتی سرپرست بیمارستان کیش گفت: این موسسه مردم نهاد بوده و هدف نهایی آن ارتقا سطح سلامت […]

افتتاح دو رستوران و یک بازار منحصر به فرد توسط پدیده کیش تا دو ماه آینده

محسن پهلوان مقدم بنیانگذار برند گردشگری پدیده در اولین نشست خود با سهامداران این شرکت بعد از 8 سال گفت: متنفرم ازینکه بگویم در این مدت بر پدیده چه گذشته است اما تلاش می کنیم که ازین به بعد اتفاقات خوبی بیفتد.

عرضه بنزین در ۲ جایگاه سوخت کیش نیز دچار مشکل شده است/  اختلال در عرضه بنزین سراسری و مشکل فنی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، در پی اختلال سراسری عرضه بنزین در جایگاه های سوخت کشور از صبح امروز، هم اکنون تنها جایگاه سوخت ازناوه زاده در کیش فعال است و دو جایگاه سوخت دیگر دچار اختلال شده اند. طبق اعلام مسئولان، این مشکل با در نظر گرفتن تمهیداتی به زودی رفع خواهد […]

رقابت ۶ تیم علمی در موت کورت دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای دادگستری مرکز

دبیر اجرایی دومین دوره موت کورت دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای دادگستری مرکز از رقابت ۶ تیم علمی در مرحله نهایی مسابقات خبرداد.

گلایه و درخواست مدیران رسانه های کشور از سازمان برنامه و بودجه

عدم پرداخت منظم یارانه های مطبوعات و رسانه ها باعث شد که جمعی از مدیران رسانه های کشور در نامه ای از رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تقاضا کنند تا نسبت به تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه اندک یارانه رسانه ها اهتمام ویژه ای صورت گیرد و بخش حمایت از نشر، کتاب و مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قانون بودجه سال جاری در اولویت قرار گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش