روز: 30 آذر 1402
مشعل سومین حلقه چاه گازی در بخش خشکی میدان کیش روشن شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، عبدالکریم علی محمدی معاون مدیر عامل در پروژه های حفاری در این باره گفت: پروژه حفاری ۱+۱۲ حلقه چاه در میدان گازی کیش از جمله پروژه های بسیار مهم کشور می باشد که باتوجه به شرایط خاص مخازن در […]

انتصاب مشاور اقتصادی در سازمان منطقه آزاد کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش امراله امینی را به عنوان مشاور در امور اقتصادی برگزید.

نارسایی کیش برای کیشوندان و توریست‏‏‌ها

جزیره کیش، توسعه پیدا کرده است اما نه برای توریست‏‏‌ها و نه برای کیشوندان که عمده این توسعه‏‏‌یافتگی، امروز به شکل «برج‏‏‌های مسکونی و غیرمسکونی»، خودنمایی می‌کند. گزارش «دنیای‌اقتصاد» از وضعیت این جزیره حاکی است، امکانات توریستی به معنای «خدمات در استطاعت گردشگران متوسط» و همچنین «سطح کیفی انواع خدمات اقامتی» نسبت به یک دهه گذشته، افت محسوس پیدا کرده است. از‏‏‌ یک‏‏‌سو، «هزینه‏‏‌های بالای هتل‏‏‌های کیش» که البته بخشی از آن ناشی از تورم خدمات گردشگری است و از سوی دیگر، «عمر بالای تجهیزات بازار گردشگری کیش» که ناشی از عدم‌سرمایه‌گذاری مناسب برای نوسازی و نگهداری آنها می‌تواند باشد، «از جذابیت این جزیره با‌سابقه توریستی» برای گردشگران امروزی کاسته است.

چهارمین چاه گازی کیش در حال حفاری است

مدیرعامل شرکت ملی حفاری با اشاره به در جریان قرار گرفتن حفر چهارمین چاه گازی در کیش افزود: تا خرداد ماه به سیزده حلقه چاه خواهیم رسید.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش