روز: 2 بهمن 1402
تعامل ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با مناطق آزاد در راستای تامین نیازهای اساسی گردشگران

معاون گردشگری کشور با اشاره به تعامل با مناطق آزاد در راستای رفع نیاز گردشگران طی ایام نوروز از افزایش ناوگان و تسهیل سفر دریایی به کیش و قشم خبر داد.

اجرای طرح ساماندهی حمایت و نظارت برنانوایی های کیش

با اجرای طرح ساماندهی حمایت و نظارت اداره غله وتعزیرات آرد ونان، وضعیت نانوایی های کیش بررسی و اصلاح می شود.

در هیچ یک از مناطق آزاد کشور، خودرو جدید پلاک نشده است/ کیش می تواند نخستین منطقه آزاد برای ورود خودرو باشد

رحیم سرهنگی در این جلسه ضمن بررسی ابعاد مختلف ترافیک شهری و چالش های موتورهای شارژی در سطح شهر،‌ بر پیگیری ورود خودروهای جدید برای ناوگان حمل و نقل شهری تاکید کرد.

انتصاب سرپرست پزشکی قانونی کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، دکتر سید جواد میرهادی، مدیرکل پزشکی قانونی استان هرمزگان در حکمی ” دکتر مسعود شادنژاد ” را  به عنوان سرپرست اداره پزشکی قانونی کیش منصوب کرد.  

مشارکت بیش از ۲۳هزار نفر در کیش در طرح  غربالگری دیابت و فشار خون

رئیس مرکز بهداشت کیش گفت: ۲۳ هزار و صد و پنج نفر بالای ۱۸ سال در کیش غربالگری دیابت و فشار خون شدند. وی افزود: تعداد کل افراد غربالگری شده ۲۳ هزار و صدو پنج نفر بود که از این تعداد ۱۲ هزار و سیصد و شصت و نه نفر مرد و ۱۰ هزار و […]

استعدادیابی دانش آموزان حلقه مفقوده آموزش و پرورش

یک سخن معروف می گوید: هر کسی یک نابغه است. ولی اگر یک ماهی را از روی توانایی‌اش در بالا رفتن از درخت قضاوت کنی، آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است.

انتصاب دومین سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش طی یک ماه

رحیم سرهنگی در حکمی رضا شکوهی را به سمت "سرپرست معاونت توسعه مدیریت" سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد. وی جایگزین "مهران محمدی" شد که در تاریخ 29 آذر امسال ( یک ماه پیش) به جای " مهدی ادیبان " به این سمت منصوب شده بود. رضا شکوهی، سرپرست جدید این معاونت در 24 تیر 1402 به عتوان سرپرست موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و در 26 مهر امسال به سمت مشاور رحیم سرهنگی و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شده بود.

منطقه پایلوت خودروهای برقی

واردات خودرو به مناطق آزاد قرار است با اولویت مدل‌های برقی و هیبریدی انجام شود؛ به نظر می‌رسد این مناطق قرار است همانند طرح بنزینی دولت در سال۱۴۰۰، پایلوت عرضه خودروهای برقی و هیبریدی در کشور شود. با این حال عرضه این نوع خودرو با چالش‌های بزرگی روبه‌رو است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش