روز: 10 بهمن 1402
توضیحات تکمیلی درباره روشنایی رینگ ۷۵ متری جزیره کیش

مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: عملیات اصلاح و تامین روشنایی خورشیدی مسیر میدان ملل تا نوبنیاد آغاز شده و تا پایان سال به پایان می رسد.

البرز گاز کیش ب قهرمان مسابقات جام حذفی تنیس بانوان کشور شد

رقابت های تنیس جام حذفی بانوان با قهرمانی نماینده‌ کیش به پایان رسید.

اجرای ۲۰ ویژه برنامه به مناسبت دهه فجر در کیش

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری 20 ویژه برنامه در ایام دهه فجر خبر داد.

نکاتی پیرامون سخنان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مورد جذب گردشگر خارجی

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفته است که ” جذب گردشگر خارجی، توسعه و رونق کیش را به همراه دارد. رحیم سرهنگی عصر یکشنبه ۸ بهمن در جلسه امضا توافقنامه همکاری توسعه روابط فرهنگی، اقتصادی، تجاری، گردشگری و سرمایه گذاری بین کیش و ارمنستان و ایجاد خط پروازی بین کیش و ایروان تاکید کرد: گردشگری […]

دو نمایشگاه تخصصی پتروشیمی در یک ماه و عدم حضور مدیران ارشد سازمان در مراسم افتتاحیه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، پنجمین نمایشگاه و همایش جانبی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پترو پالایش در حالی روز دوشنبه در کیش آغاز به کار کرد که مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد در مراسم افتتاحیه آن حاضر نبودند. در اتفاقی کم سابقه، نه در یکسال، بلکه در کمتر […]

از اجرای طرح ویژه برخورد با صیادان غیر مجاز تا توقیف ۸ فروند شناور صیادی

جانشين فرماندهي پايگاه درياباني کيش از اجراي طرح ويژه برخورد با صيادان غير مجاز خبر داد و گفت: در اين طرح 8 فروند شناور غير مجاز توقيف شدند.

دلیل خلوتی کیش و کم شدن مسافران آن چیست؟!

محمدرضا شوق الشعراء، روزنامه نگار پیشکسوت یزدی، طی سفر به کیش، سلسله گزارش ها و یادداشت هایی درباره این سفر نوشته است. در یکی از این یادداشت ها که برای پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش ارسال شده، آمده است:

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش