روز: 17 بهمن 1402
اردوی تیم ملی ژیمناستیک بزرگسالان در جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، اولین اردوی تیم ملی بزرگسالان ترامپولین برای آماده سازی ورزشکاران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا (هنگ کنگ) در سالن ژیمناستیک میرمهنا کیش در حال برگزاری است. این اردو از تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ […]

ضرورت تدوین لایحه‌ای جامع برای رفع موانع موجود در مناطق آزاد و ویژه

رئیس جمهور با اشاره به گذشت زمان طولانی از وضع قوانین مربوط به مناطق آزاد و محدودیت‌هایی که برخی از این قوانین برای فعالیت این مناطق ایجاد کرده است، بازنگری در قوانین موجود را ضروری دانست و گفت: با توجه به رفع نگرانی‌های گذشته و تمرکز توجه به تولید و صادرات در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی لازم است تدوین لایحه‌ای جامع ناظر به همه موانع موجود در این مناطق و مشتمل بر راهکارهای رفع این مشکلات در اولویت کاری مسئولان مربوط باشد.

اولین تصادف منجر به فوت سرنشین خودرو در کیش ثبت شد

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به تصادف منجر به فوت صبح امروز در این جزیره گفت: این حادثه اولین تصادف منجر به فوت خودرویی در کیش طی سال جاری است.

برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوسترو دکوراسیون داخلی در جزیره کیش

نمایشگاه تخصصی مبلمان ، لوستر و دکوراسیون داخلی از فردا در جزیره کیش آغاز به کار می کند.

فعالیت یک استخر شنا در جزیره کیش متوقف شد

رئیس مرکز بهداشت کیش در این خصوص گفت: کارشناسان محیط مرکز بهداشت کیش در راستای وظایف نظارتي خود، از فعالیت یک استخر شنا بدلیل کم بودن میزان کلر باقیمانده و همچنین بالا بودن کدورت آب، جلوگیری کردند.

دو سوم ماموریت ما در مناطق آزاد بین المللی است

در نشست شورای معاونین و مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد که با حضور «مهدی صفری»، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارتخارجه برگزار شد، راهکارهای تعامل موثر با سازمان‌های همکاری‌های اقتصادی بین المللی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش