روز: 30 بهمن 1402
توقیف قایق‌هایی مدیرعامل کوروش کمپانی در جزیره کیش

سخنگوی قوه قضاییه گفت: مدیرعامل شرکت کوروش کمپانی به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب است و اموال منقول این شرکت در نقاط مختلف کشور مانند قایق‌هایی در جزیره کیش شناسایی و توقیف شده است.

لزوم تهیه بلیت هواپیما به صورت رفت و برگشت به کیش در نوروز ۱۴۰۳

راهکارهای پیشگیری و کنترل بحران های احتمالی در ایام نوروز در جلسه کمیته بحران ستاد نوروزی کیش بررسی شد

اهم دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در حوزه‌ حمل‌ونقل هوایی در دولت سیزدهم/ ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش نیز جزو دستاوردها محاسبه شده است

اهم دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در حوزه‌ حمل‌ونقل هوایی در دولت سیزدهم به همراه مهم‌ترین پروژه‌های اجرا شده در سال جاری و نیز پروژه‌های قابل بهره‌برداری تا پایان سال ۱۴۰۲ اعلام شدند.

برگزاری دوره آموزشی ثبت آماری خودروهای وارداتی به کیش

با هدف آشنایی فعالان اقتصادی، جلسه آموزشی چگونگی فرایند واردات خودرو به کیش برگزار می شود.

انتقال اموال «بابک زنجانی» از خارج به ایران/این اموال، کفافِ پرداخت بدهی‌ و خسارت‌های او را خواهد داد

رئیس قوه قضاییه گفت: محموله‌ای از اموال شناسایی شده «بابک زنجانی» در خارج از کشور که به تهران منتقل شده بنا بر کارشناسی‌های اولیه، تکافوی بدهی‌ها و خسارات نامبرده خواهد بود؛ حالا اگر اموال بازگشته قبلی را هم اضافه کنیم؛ اضافه می‌آید البته من تاکید کرده‌ام که باز هم کارشناسی در این خصوص صورت بگیرد.

بنادر کیش در کانون ارائه خدمات آنلاین به مسافران نوروزی سال ۱۴۰۳

مدیرکل بنادر کیش، بهره گیری از زیرساخت ها و روساخت های منطقه آزاد کیش جهت پذیرش مسافران نوروزی با بلیط آنلاین از طریق سامانه ticket.kishports.com را گامی مهم برای ارائه خدمات شایسته در مسیرهای دریایی عنوان کرد.

ورود مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بورس

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی از مذاکره با ۲۱ کشور برای ایجاد مناطق آزاد مشترک خبر داد که سند همکاری با ۶ کشور امضا شده است، گفت: هیچ فردی با کلمه «باید» در این دوره در مناطق آزاد منصوب نشده است.

نایب قهرمانی ورزشکار کیش در مسابقات پرورش اندام کشور

ورزشکار کیش در بیست و یکمین دوره رقابت‌های پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های کشور به میزبانی رشت در فیزیک بزرگسالان نایب قهرمان شد.

گلایه جمعی از فرهنگیان کیش از فرایند غیرعادلانه واگذاری چند واحد مسکونی

در سال های اخیر با افزایش افسارگسیخته اجاره بهاء و قیمت مسکن در جزیره کیش، اقشار مختلف ساکن کیش دچار مشکلات زیادی شده اند. این تورم سرسام آور بیش از همه، تاثیر خود را بر روی حقوق بگیران و به خصوص اقشاری مانند فرهنگیان و سایر کارمندان ادارات دولتی گذاشته است. مدیران و مسئولان زیادی […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش