روز: 7 فروردین 1403
ارائه خدمات شبانه روزی به گردشگران نوروزی کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از  روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، در نوروز ۱۴۰۳ هر روز بیش از ۱۳۰۰ نفر در بخش های مختلف خدمات شهری از جمله جمع آوری پسماند، رفت و روب معابر و نظافت خیابان ها و پارک ها، سایت پردازش و بازیافت پسماند، تصفیه خانه […]

یک اقتصاددان، گفت: چقدر باعث تاسف است که هشدار‌های دلسوزانه حمل بر چیز‌های دیگر شود، ولی آن توصیه‌های مشکوک اینقدر گرامی داشته شود! اگر علم، فصل‌الخطاب قرار گرفته و اگر آزادی‌های مشروع قانونی، فرصت گفت و گوی صریح و بی‌پرده با مسئولان کشور را برقرار کند؛ هنوز برای ایران راه نجات وجود دارد.

ایجاد کمیته راهبردی با هدف حل مشکلات جزیره

با پیشنهاد رحیم سرهنگی دردیدار نوروزی با هیات امنای انجمن سرمایه گذاران وکارآفرینان کیش مقرر شدکمیته راهبردی با هدف حل مشکلات جزیره آغاز به کار کند.

اجرای نظام مراقبت و پیشگیری از شیوع بیماریهای واگیر و غیر واگیر در کیش

اجرای نظام مراقبت بیماریها در پیشگیری از بروز و شیوع بیماری های واگیر و غیر واگیر مانند مالاریا،سل، بیماریهای منتقله از آب و غذا و بیماریهای تنفسی نقش بسزایی دارند.همچنین، این برنامه ها به ارتقای سلامت ساکنین و گردشگران کمک می کنند.

رتبه چهارم کیش در ارزیابی عملکرد سالانه مناطق آزاد هفتگانه

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نامه ای به رییس جمهور نتایج ارزیابی عملکرد مناطق آزاد را اعلام کرد.

مناطق آزاد، مناطقی که دیگر آزاد نیست / سرمایه‌گذاران جدید نمی‌آیند؛ قبلی‌ها آماده فرارند

با اجرای ماده ۱۴۰ قانون اصلاح مالیات های مستقیم، معافیت مالیاتی مناطق آزاد لغو می شود. با سیاست های جدید نه تنها سرمایه گذاران فعلی را از دست خواهیم داد بلکه سرمایه گذار جدید نیز در مناطق نخواهیم داشت بویژه در مناطق جدید التاسیس که دولت گمان می کند با گذاشتن نام مناطق آزاد، با خیل عظیم سرمایه گذار مواجه خواهد شد.

میزبانی هواپیمایی کیش از ۶۱ هزار مسافر نوروزی در روزهای آغازین تعطیلات نوروزی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش؛ از زمان آغاز عملیات ویژه پروازهای نوروزی از تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ تا ۱۴۰۳/۱/۴ این شرکت موفق به جابجایی تعداد ۶۱۳۶۶ مسافر در مسیرهای داخلی و بین المللی شده است. در مدت یاد شده تعداد ۴۷۸ سورتی پرواز با […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش