روز: 15 فروردین 1403
لزوم اجرای کامل ماده ۶۵ احکام دائمی و تفویض کامل اختیارات دستگاه های دولتی به مناطق آزاد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تفویض اختیار به مناطق آزاد کشور را امری مهم و ضروری در تسهیل فرآیندها و پیشبرد اهداف این مناطق عنوان کرد.

اصلاحات جامع اقتصادی در قاب بزرگ نظام حکمرانی

در مقالۀ حاضر به این موضوع پرداخته می‌شود که اصلاحات جامع اقتصادی در چه ظرفی از سیاست خارجی، سیاست داخلی و کیفیت تکنوکراسی شانس اجرای موفقیت‌آمیز را دارد و به این منظور، به رابطۀ متوالیِ بین سیاست خارجی، سیاست اقتصادی، سیاست داخلی و کیفیت تکنوکراسی پرداخته شده و نشان داده می‌شود که در سیاست خارجیِ […]

تسهیل فرآیندهای صدور مجوز با مشارکت جامعه بازاریان و بازرگانان کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درنشست نوروزی با جامعه بازاریان وبازرگانان کیش از برنامه ریزی برای اصلاح فرآیندهای صدور مجوز خبرداد.

توسعه گردشگری با ارتقای کیفیت صنعت هتلداری در جزیره محقق می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر تعامل و هم اندیشی جامعه هتلداران و سازمان در راستای پیشبرد اهداف و توسعه صنعت گردشگری جزیره تاکید کرد.

توضیحات هواپیمایی کیش در خصوص بازگشت به مبدا پرواز ۷۱۲۴ کیش – تهران

شرکت هواپیمایی کیش ضمن عذرخواهی از مسافرین پرواز شماره ۷۱۲۴ در مسیر جزیره – کیش تهران مورخ ۱۴۰۳/۱/۱۳ به اطلاع می‌رساند که این پرواز طبق زمانبندی، فرودگاه بین المللی کیش را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترک می‌کند. پس از پرواز، خلبان متوجه بروز یک اشکال فنی جزئی شده و با توجه به وجود امکانات […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش