روز: 9 اردیبهشت 1403
میزبانی مچ‌اندازی قهرمانی آسیا از کیش به تاشکند منتقل شد

فدراسیون مچ‌اندازی آسیا پس از لغو برگزاری مسابقات مچ‌اندازی قاره کهن در جزیره کیش، میزبانی این رویداد را به ازبکستان سپرد.

قدمت پنج هزار ساله نقشه‌های موجود از خلیج فارس در اسناد تاریخی

به مناسبت 10 اردیبهشت در گرامیداشت روز ملی خلیج فارس، نشست علمي "خلیج فارس هویت ملی و تاریخی" با حضور دو پژوهشگر بنام ایرانی در جزیره کیش برگزار شد.

بخش زیادی از صادرات کیش درحوزه لجستیک وخدمات فنی، مهندسی و گردشگری است

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش درحاشیه نمایشگاه اکسپو از لزوم ثبت صادرات کیش در زمینه خدمات لجستیکی در حوزه های فنی، مهندسی و گردشگری خبرداد.

کتاب “هنر فرازان” در برج آزادی رونمایی شد

چهارمین کتاب گروه هنری لیلا به نام " هنر فرازان " روز جمعه 7 اردیبهشت ماه در سالن اصلی برج آزادی رونمایی شد.

اعلام نتایج نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی استند آپ پدل برد و پدل بردینگ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، مسابقات انتخابی تیم ملی استند آپ پدل برد و پدل بردینگ بانوان به میزبانی جزیره کیش و در محل مجموعه مارینا برگزار شد تعداد ۷۰ نفر ورزشکار در مسافت های ۲۰۰ متر سرعت، ۶ و […]

چهارمین سفیدشدگی مرجان‌های خلیج‌فارس/به روزرسانی فهرست گونه‌های درخطر انقراض بعد از ۲۴ سال

خلیج فارس دارای موقعیت جغرافیایی و محیط‌زیستی بی‌نظیری است و در زمینه آبسنگ‌های مرجانی تنه به تنه آبهای جهانی می‌زند به طوری که حدود هشت درصد از آبسنگ‌های جهان با بیش از ۵۰ گونه در خلیج‌فارس و دریای عمان یافت می‌شود اما تغییر اقلیم و گرمایش جهانی آنها را به سمت نابودی سوق داده به طوری که گفته می‌شود چهارمین سفیدشدگی مرجان‌ها در حال وقوع است.

جلب مشارکت مردم جهت رونق اقتصادی کیش

نمایشگاه بین المللی صادراتی «اکسپو» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های جزیره کیش است و در این راستا سازمان منطقه آزاد کیش با دو رویکرد معرفی برخی از کالاهای تولیدی این جزیره و معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری برای جلب مشارکت مردم، در این نمایشگاه شرکت کرده است.

انتصاب مسئول جدید حراست آموزش و پرورش کیش

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در حکمی مسئول حراست آموزش و پرورش کیش را منصوب کرد.

بازدید رییس فدراسیون ژیمناستیک از اردوی تیم ملی ترامپولین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش،  زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک از اردوی تیم ملی ترامپولین که به میزبانی جزیره کیش و در سالن میرمهنا در حال برگزاری است، بازدید بعمل آورد. وی از شرایط تمرین تیم ملی ابراز رضایت […]

برنامه های روز ملی خلیج فارس اعلام شد

معاون فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش درنشست با اصحاب رسانه، برنامه های روز ملی خلیج فارس را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش