روز: 6 خرداد 1403
حرکت در مسیر تقویت زیرساخت های مکانیکی فرودگاه کیش

امین میرزایی ضمن بازدید از تاسیسات پایانه جدید فرودگاه کیش، بر تقویت و اصلاح سیستم های تهویه و خنک کننده فرودگاهی تاکید کرد.

کارنامه ضعیف عبدالملکی در دولت سیزدهم؛ یک استعفا +سرمایه‌گذاری خارجی ناچیز در مناطق آزاد

دولت سیزدهم در حالی روزهای پایانی خود را طی می‌کند که در مناطق آزاد یک دبیر اخراجی و یک دبیر با ادعاهای متعدد اما بدون اثبات را شاهد بودیم. کشتی توفان‌زده مناطق آزاد که از زمان مرتضی بانک، حال و روز خوشی نداشت در دولت سیزدهم کار خود را با سعید محمد آغاز کرد اما […]

تاکید سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات به حفظ و ارتقای زیر ساخت های ورزشی کیش

محمد مهدی احمدی در بازدید از بخش های مختلف مجموعه ورزشی المپیک بر توسعه فعالیت های ورزشی کیش به عنوان راهکاری اساسی در تقویت نشاط اجتماعی و سلامت همه جانبه جامعه تاکید کرد.

برگزاری استاژ فنون درگیری ساندا با حضور محمدرضا ریگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، استاژ فنون یادگیری ساندا با حضور محمد رضا ریگی ملی پوش و قهرمان ووشو جهان در محل تمرین تیم منتخب ووشو جزیره کیش واقع در سالن کوثر دهکده ورزشی المپیک برگزار شد. این استاژ به […]

معرفی دبیران اجرایی رویدادهای فرهنگی و هنری جزیره کیش

در احکام جداگانه ای از سوی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش دبیران اجرایی رویدادهای فرهنگی و هنری جزیره معرفی شدند.

انعقاد تفاهمنامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند و گروه گردشگری هزاره سوم کیش

مدیرتوسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: در آخرین روز از برپایی نمایشگاه گردشگری کیش؛ تفاهمنامه همکاری فی مابین سازمان منطقه آزاد اروند و گروه گردشگری هزاره سوم کیش با هدف راه اندازی هتل و مجموعه های گردشگری، منعقد شد.

بررسی شرایط مجموعه های در حال ساخت در حوزه شهرسازی

سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش با هدف رفع موانع و تسهیل شرایط فعالیت سرمایه گذاران بخش خصوصی از 20 مجموعه در حال ساخت بازدید کرد.

صادرات ۱۸۰ میلیون یورویی کیش در سال ۱۴۰۲

محمد صفری، معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تراز تجاری مثبت 106 میلیون یورویی مناطق در سال 1402 خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش