شما اینجا هستید
اجتماعی » در راستای بالا بردن کیفیت محیطهای آموزشی کیش از هیچ عملی دریغ نخواهیم کرد

دکتر مظفری روز سه شنبه ۱۶ مهر از هنرستان بازسازی شده خوارزمی بازدید کرد. در حاشیه این بازدید علی مقدس زاده مدیرعامل شرکت عمران،آب و خدمات در جمع خبرنگاران گفت: با تاکید دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و در راستای دستیابی به سیاست سازمان مبنی بر توجه به فضاهای آموزشی، ۵ مدرسه در سطح جزیره با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در فرصتی کوتاه بازسازی شد که مدرسه خوارزمی با هزینه ۸۰۰ میلیون تومان، بیشترین هزینه را در بر داشت که عمده هزینه بابت مقاوم سازی این مدرسه با هدف تامین ایمنی دانش آموزان صورت گرفت. وی افزود: مدارس امیرکبیر، مهر، دانا و خوارزمی از جمله مدارسی هستند که با اجرای سنگ نما، محوطه سازی، رنگ آمیزی، عایق کاری سقف ها و سرویس تأسیسات و دستگاه های خنک کننده بازسازی شدند و در این میان دبیرستان پسرانه الغدیر نیز بهسازی شد.

 

 

مقدس زاده تاکید کرد: مدارس کیش نیاز به بازسازی و رسیدگی دارد تا حفظ ایمنی، ایجادآرامش، زیبایی دیداری و ارتقاءکیفیت را در پی داشته باشد و زمینه ساز یادگیری بهتر دانش آموزان شود. مقدس زاده ضمن اشاره به سیاست پیش رو سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه مدیریت شهری برای هزینه کرد، بازسازی، رسیدگی و همچنین در اولویت قرار دادن آموزش و پرورش کیش گفت: تمامی بازسازی و رسیدگی ها به مدارس در فاصله تعطیلی تا آغاز سال تحصیلی جدید انجام شد و بر حسب نیاز مدارس در طول سال انجام خواهد شد تا موجب ارتقاء کیفیت محیط آموزشی شود.

مدیرعامل شرکت عمران،آب و خدمات در ادامه گفت : برای سال تحصیلی ۹۹ _۱۴۰۰ در نظر داریم تعدادی دیگر از مدارس را نیز بازسازی کنیم ، که از اکنون در حال شناسایی آنها می باشیم . اولویت اول سازمان آموزش و پرورش بوده و در راستای بالا بردن کیفیت محیط آموزشی از هیچ عملی دریغ نخواهیم کرد .

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش