شما اینجا هستید
اخبارکیش » فراخوان رسمی اولین جایزه ادبی کیش با عنوان «داستان کوتاه جنوب »

نشست خبری اولین جایزه ادبی کیش با عنوان «داستان کوتاه جنوب » در تاریخ ۲۹ بهمن ۹۸ در محل ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد. در این نشست رضا اردلان مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ، ابراهیم حسن بیگی دبیر اجرایی این جایزه ادبی و اهالی رسانه حضور داشتند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، جایزه ادبی کیش «داستان کوتاه جنوب » با موضوعات گردشگری و سفر در جنوب زندگی و باورهای بومی مردم جنوب ، تاریخ و مبارزات مردم جنوب، طبیعت و محیط جنوب برگزار می شود . حجم داستان های ارسالی نباید بیش از ۱۰ هزار کلمه باشد. نویسنده می تواند با ارسال دو داستان فقط در یک بخش ملی یا منطقه‌ای شرکت نماید

آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ می باشد و  مراسم اختتامیه آبان ماه ۱۳۹۹ در جزیره  زیبای کیش برگزار خواهد شد .

این جایزه ادبی شامل سه برگزیده و سه شایسته تقدیر در سطح ملی و سه برگزیده و شایسته تقدیر در سطح منطقه‌ای که شامل استان‌های خوزستان، هرمزگان و مناطق ساحلی سیستان و بلوچستان می باشد . جوایز در سطح ملی عبارتند از :

نفر اول تندیس جایزه ادبی کیش و دیپلم افتخار و ۷ میلیون تومان جایزه نقدی ،  نفر دوم تندیس جایزه ادبی کیش و دیپلم افتخار و ۵ میلیون تومان جایزه نقدی نفر سوم تندیس جایزه ادبی کیش و دیپلم افتخار و ۳ میلیون تومان جایزه نقدی و در سطح محلی و منطقه‌ای نفر اول تندیس جایزه ادبی کیش و دیپلم افتخار و ۴ میلیون تومان جایزه نقدی ،  نفر دوم تندیس جایزه ادبی کیش و دیپلم افتخار و ۳ میلیون تومان جایزه نقدی ، نفر سوم تندیس جایزه ادبی کیش و دیپلم افتخار و ۲ میلیون تومان جایزه نقدی ،
دیپلم افتخار و یک میلیون تومان جایزه نقدی برای شش نفر شایسته تقدیر در نظر گرفته شده است . از کلیه برگزیدگان و شایستگان تقدیر در مراسم اختتامیه در جزیره کیش دعوت به عمل خواهد آمد . علاقه مندان جهت ثبت نام و ارسال آثار و اطلاعات بیشتر می توانند به سایت WWW.FESTIVAL.KISH.IR مراجعه نمایند. بنا بر اعلام علاوه بر جایزه ادبی داستان کوتاه جنوب ، در آینده نیز در بخش های شعر  ، فیلمنامه و نمایشنامه برنامه هایی برگزار خواهد شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش