شما اینجا هستید
اخبارکیش » عیدعید امسال فرق می کنه تا پارسال ( طنز )

یک هفته مانده است تا نوروز ۹۹ و انگار نه انگار که شب عید است… آقاجان برایتان بگوید که یادش بخیر ، قدیم ها هنوز نیمه اسفند نشده بود همه چیز عوض می شد ، همه دنبال خرید شب عید بودند و خانه تکانی و پول نو و سبز کردن سبزه و جور کردن هفت تا سین واسه سفره هفت سین… امسال با همه نوروزهای عمرمان فرق می کند آقاجان… این ویروس فسقلی سوغات چین و ماچین ، همه چیز را عوض کرده است… این ترانه را با ریتم خودش بخوانید آقاجان….

عیدعید امسال فرق می کنه تا پارسال
همه می مونیم خونه ، همه غریبیم امسال
خواهرم تو واتساپه ، برادرم تلگرامه
لایو دارم با مادرم ، انگاری که کنارمه
عیدعید امسال فرق می کنه تا پارسال
همه می مونیم خونه ، همه غریبیم امسال

 

آره آقاجان ، همه می مانیم خانه تا شر این ویروس را کم کنیم… آهای آقا و خانمی که به هر دری میزنی تا عید بیای کیش ، لطفا در خانه بمان… این روزها خبرهای عجیب و غریب به آقاجان زیاد می دهند… مثلا شنیدم در بندر چارک ، جای شاگرد شوفر سوار کامیون میشوند و میایند کیش… عجب …. یا اینکه به دنبال قولنامه سوری و گواهی اشتغال به کار الکی هستند تا بتوانند بلیط بگیرند و بیایند کیش… نمی دانم که تو این شرایط اپیدمی کرونا ، در کیش حلوا پخش می کنند که میخواین با جان خودتان و کیشوندان بازی کنید؟؟ آقاجان به شما قول می دهد که دریا و ساحل زیبای کیش ، بازارها و اماکن تفریحی و گردشگری ، همه سر جایشان خواهند ماند و جایی نمی روند… اجازه بدهید همه با هم بر این ویروس منحوس غلبه کنیم … آنوقت قدم شما روی جفت چشمهای کیشوندان… کیشوندان همیشه مهمان نواز بوده و هستند… اما برادر من ، خواهر من ،  فکر خطر کن… الان ، وقت سفر نیست… از سفر حذر کن…

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. سینا هادی پور

    سلام. خیلی کار خوبی که امسال جان کیشوندان و خود مسافران گرامی در اولویت هستند پس به نظر من بهترین تصمیم اتخاذ شده و به نفع همه میباشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش