شما اینجا هستید
اجتماعی » درخواست سخنگوی شورای سلامت کیش از مسئولین عالیرتبه در زمینه قطع کامل ورودی های جزیره کیش

با دریافت جواب آزمایش های روزهای گذشته ، ۳ مورد از بیمارانی که از قبل تحت کنترل و مراقبت قرار گرفته بودند به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ اضافه گردید . از ابتدای شروع اپیدمی در کیش تاکنون از مجموع ۶۰ بیمار بستری شده ۳۱ مورد بیمار کووید ۱۹ تشخیص داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش ، دکتر رضانیا افزود : این آمار نسبت به جمعیت کیش ، آمار بالایی است و نشان از آلودگی دارد که به علت ورود مسافران از نقاط آلوده به جزیره کیش اتفاق افتاده است. امیدوارم که با کنترل ورودی های جزیره و پافشاری بر اینکه مسافر کمتری به جزیره وارد شود و یا اینکه اصلا در روزهای آتی وارد نشود در ۱۵ روز آینده که اوج اپیدمی است بتوانیم بیماری را در جزیره کنترل کرده و زنجیره انتقال را قطع نماییم. امیدوارم مسئولین عالیرتبه در این زمینه به ما کمک نمایند تا بتوانیم بیماری را کنترل کرده و شرمنده مردم مان نباشیم.

سخنگوی شورای سلامت کیش همچنین از مردم خواست که به جزیره کیش سفر نکنند و از کیشوندان عزیز نیز درخواست کرد که جزیره کیش را به قصد مسافرت ترک ننمایند. وی در این زمینه گفت : تمام نقاط کشور این آلودگی را دارد و هر کس که به مسافرت برود احتمال دارد که در برگشت این آلودگی را داشته باشد و یا اینکه آلودگی را از کیش با خود ببرد و مسافری که به جزیره سفر می کنم نیز ممکن است این آلودگی را با خود به کیش بیاورد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش