شما اینجا هستید
اخبارکیش » دبیر چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش معرفی شد

با حکم سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ، ابراهیم حصاری به‌عنوان دبیر چهارمین جشنواره فیلم کوتاه «موج» کیش منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی جشنواره، ابراهیم حصاری که پیش از این ۲ دوره سابقه دبیری جشنواره فیلم «موج» کیش را داشت در دوره چهارم نیز دبیر این رویداد سینمایی شد.

همچنین با توجه به برگزاری موفق دوره سوم این جشنواره و با تاکید غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مقرر شد این دوره از جشنواره به صورت بین‌المللی برگزار شود.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی ابراهیم حصاری را به عنوان دبیر چهارمین جشنواره فیلم «موج» کیش منصوب کرد که در این حکم آمده است: «نظر به تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم موج کیش منصوب می‌شوید. امید است برگزاری این دوره از جشنواره در گستره بین‌المللی دستاوردهای ارزشمندی را برای سینمای ایران رقم زده و نتایج حاصل از این رخداد هنری زمینه شناسایی و معرفی استعدادهای جوان و توجه و اهتمام به آموزش و بهره‌برداری شایسته از ظرفیت‌های هنری علاقه‌مندان را بیش از پیش فراهم نماید.»

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش در بخش مستند و داستانی اواخر بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

در حال حاضر چشم‌انداز برگزارکنندگان جشنواره، برگزاری این رویداد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت فیزیکی است.

با توجه به موفقیت دوره‌های پیشین با تاکید غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر ورود به عرصه‌های بین‌الملل و استفاده از ظرفیت‌های این جزیره برای برگزاری رویدادهای گسترده‌تر، این دوره از جشنواره برای اولین بار به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود و به همین دلیل آثار ارایه شده محدودیت موضوعی ندارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش