شما اینجا هستید
اجتماعی » عملیات بازسازی مجموعه سوارکاری المپیک کیش سرعت می گیرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، عبدالنبی شرفی که به همراه اعضای هیات مدیره و جمعی از معاونان و مدیران این شرکت از مجموعه سوار کاری المپیک کیش بازدید کرد با اشاره به اهمیت تکمیل و ایجاد زیر ساخت های لازم برای توسعه گردشگری ورزشی در جزیره کیش از تلاش برای سرعت بخشیدن به روند بازسازی این مجموعه سوارکاری خبر داد و افزود: سوارکاری یکی از ورزش های پرطرفداراست و با توجه به امکانات و فضای موجود در جزیره کیش بازسازی مجموعه سوارکاری و ایجاد امکانات استاندارد زمینه برگزاری مسابقات ملی و بین المللی سوارکاری را فراهم می کند.
بر اساس این گزارش شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در حال اجرای عملیات تعمیرات، رنگآمیزی حصار و نرده ها ، تکمیل سیستم روشنایی مانژ، همچنین تاسیسات برقی، مکانیکی و تهویه هوای اصطبل‌های شماره یک و سه است.
مجموعه سوارکاری المپیک کیش شامل چهار اصطبل و یک ساختمان اداری است که اصطبلهای شماره یک و چهار به دلیل فرسودگی شدید نیاز به بازسازی دارند، همچنین اصطبلهای شماره دو و سه و ساختمان اداری نیز نیمه کاره است.
شرکت عمران، آب و خدمات پیرو ابلاغ سازمان منطقه آزاد کیش، اسناد مناقصه عملیات تکمیلی ساختمان اداری مجموعه سوارکاری المپیک را تهیه کرده که  به زودی و پس از برگزاری تشریفات مناقصه، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش