شما اینجا هستید
اجتماعی » راهور کیش تسهیلات ویژه ای برای ارایه گواهینامه موتور اعطا می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از ایرنا، سرگرد مهدی توانگر روز یکشنبه در همایش موتورسواران قانونمند جزیره کیش اظهار داشت: هم اکنون در مرکز آموزش رانندگی آلاء کیش مجوز رانندگی موتورسیکلت (گواهینامه) به متقاضیان پس از سپری شدن آموزش های علمی (آیین نامه) و عملی اعطا می شود.
وی اضافه کرد: پلیس راهنمایی رانندگی کیش به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی تسهیلات ویژه ای در ارایه آموزش های آیین نامه به افراد باسواد و بی سواد و همچنین آزمون عملی به متقاضیان ارایه می کند.
سرگرد توانگر با بیان اینکه تمامی صاحبان و رانندگان موتوسکلت های شارژی در این جزیره در ۲ ماه آینده باید نسبت به دریافت گواهینامه، بیمه نامه و مدارک قانونی دستگاه نقلیه اقدام کنند افزود: همچنین ساماندهی موتوسیکلت ها در این جزیره با همکاری شرکت عمران، آب و خدمات جزیره کیش در حال انجام است.
وی با اشاره به برگزاری همایش موتوسواران قانونمند اظهار داشت: بخش قابل توجهی از ترافیک شهری متعلق به راکبان موتوسیکلت ها بوده و این وسیله به دلیل سطح ایمنی پایین همیشه بالاترین آسیب در تصادفات را دارد.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کیش یادآور شد: لازم است رانندگان و سرنشین های موتورسیک برای کاهش آسیب های احتمالی هنگام استفاده از این وسیله نقلیه حتما موارد ایمنی به ویژه استفاده از کلاه ایمنی، رعایت حق تقدم، حرکت در منتهی الیه سمت راست خیابان را رعایت کنند.
همایش موتوسواران قانونمند با حضور حدود ۴۰ موتورسوار برگزار و پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کیش به مناسبت هفته ناجا به این رانندگان کلاه ایمنی اهدا کرد.
۱۳ تا ۱۷ مهر هفته نیروی انتظامی است که امسال به دلیل تقارن این ایام با عزاداری اربعین حسینی از ۱۷ تا ۲۳ مهر برگزار می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش