شما اینجا هستید
اجتماعی » بازدید لواسانی از مرکز نوآوری کیش

به گزارش پایگاه خبری تخلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا لواسانی صبح چهارشنبه ۲۲ دی به همراه برخی از مسوولان سازمان با حضور در مرکز نوآوری کیش در جریان روند فعالیت بخش های مختلف این مجموعه قرار گرفت.

لواسانی با بیان ان که مرکز نوآوری کیش به منظور حفظ، توسعه و شناسایی سرمایه های علم و فناوری جزیره در ۱۱ طبقه راه اندازی شده است، افزود: تعداد ۱۱۷ شرکت دانش بنیان در مرکز نوآوری کیش در راستای هوشمند سازی، شهر الکترونیک، اصلاح فرآیندها، مانع زدایی ها و جهش تولید استقرار یافتند که متاسفانه در راستای بهره مندی از ظرفیت بالقوه شرکت های مذکور هیچ اقدامات موثری انجام نشده است.

لواسانی با اشاره به امکانات، تجهیزات و توافقات صورت گرفته برای استفاده از  ظرفیت های موجود در حوزه های “ایجاد فرصت اشتغال فناورانه،  کمک به اقتصاد محلی مبتنی بر فناوری، توسعه و استقرار شتابنده ها، کمک به بازاریابی و انتقال ایده های برتر، تخصیص فضاهای کار اشتراکی به تیم های خلاق و نوآور، حمایت از طرح ها و خلق ایده های نو،  شبکه سازی و ایجاد ارتباطات پایدار و تاثیرگذار در صنعت” محقق نشده است.

وی در همین خصوص دستور بازنگری و اصلاح فرآیندها و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای تامین نیاز منطقه آزاد کیش و ایجاد تحول در مرکز نوآوری را صادر کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش