شما اینجا هستید
اجتماعی » تاکید بر راه اندازی درمانگاه با ارائه چهار خدمت بیمارستانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، دکتر مصطفی نادعلی نژاد در گفتگوی خبری سیما گفت: راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی مورد استقبال بیمارستان و مجموعه کادر درمان و همچنین یکی از تاکیدات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تا رسیدن به نتیجه بوده و هست.

وی گفت: براساس تاکیدات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در سفر به بندرعباس در جلسه‌های که با مسئولان تامین اجتماعی هرمزگان برگزار شد در خصوص تعرفه‌های بیمه تامین اجتماعی و راه اندازی درمانگاه در کیش بحث و تبادل نظر شد.

دکتر نادعلی نژاد گفت: پس از نشست با مسئولان تامین اجتماعی هرمزگان مشخص شد نگاه ما از راه اندازی درمانگاه در حوزه خدمات رسانی پزشکی و درمانی با نگاه مسئولان تامین اجتماعی یکی نیست، چرا که از نگاه مسئولان تامین اجتماعی کیش دایر کردن یک درمانگاه با بکارگیری یک پزشک عمومی است.

وی افزود: جایگاه و شایستگی جزیره کیش این نیست که تامین اجتماعی مکانی را در اختیار بگیرد و تنها یک پزشک عمومی را در آن برای خدمات دهی مستقر کند.

رئیس بیمارستان کیش گفت: مشکل اصلی مردم جزیره کیش دریافت چهار خدمت اصلی بیمارستانی است و به مسئولان تامین اجتماعی توصیه کردیم که با این نگاه و ارائه چهار خدمت اصلی بیمارستانی نسبت به راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در کیش برنامه ریزی کنند.

دکتر نادعلی نژاد گفت: تامین اجتماعی برای راه اندازی درمانگاه در کیش باید چهار خدمت اصلی متخصص داخلی، متخصص اطفال، جراح، زنان، اتاق عمل به همراه اورژانس را در نظر بگیرد.

وی گفت: تامین اجتماعی  در صورتی می‌تواند در جزیره کیش درمانگاه راه اندازی کنند که خرید خدمات درمانی بیمارستان را برای بیمه شدگان انجام دهد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش