شما اینجا هستید
اجتماعی » بازنگری در اجرای طرح مزایده کلوپ های دریایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مدیرعامل جامعه کلوپ داران کیش در نشست اعضای این جامعه با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تخصص و تجربه فعالان حوزه تفریحات دریایی، گفت: ۲۳ کلوپ دریایی در کیش فعال است و مهارت، تجربه و تعهد مهمترین ویژگی فعالان این حوزه است.

علی اقتصاد با اشاره به اینکه کلوپ داران کیش سرمایه زیادی در این حوزه هزینه کرده اند، گفت: اگر درآمد کلوپ داران زیاد است هزینه‌های آنان نیز زیاد است.

وی تصریح کرد: تامین سوخت شناور‌های تفریحی یکی از مهمترین معضلات کلوپ داران است و با صبوری این مشکل را تحمل کرده اند.

مدیرعامل جامعه کلوپ داران کیش گفت: تفریحات دریایی یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری کیش است و باید تقویت شود.

اقتصاد افزود: باتوجه به رعایت موارد ایمنی در حوزه تفریحات دریایی باید از تجهیزات به روز و ایمن استفاده شود و تامین این تجهیزات در شرایط تحریم بسیار دشوار است.

وی تعامل سازنده سازمان منطقه آزاد و جامعه کلوپ داران را در توسعه تفریحات دریایی و رونق گردشگری موثر دانست و گفت: افزایش مدت قرارداد کلوپ‌های دریایی به امنیت شغلی فعالان این عرصه کمک می‌کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این نشست با قدردانی از تلاش فعالان حوزه تفریحات دریایی و عذرخواهی برای ضعف‌های گذشته در این حوزه، گفت: سازمان منطقه آزاد کیش با جدیت برای رفع مشکلات کلوپ داران از جمله تامین سوخت شناور‌های تفریحی تلاش می‌کند.

مهدی کشاورز گفت: اختصاص سهمیه سوخت باید از وزارت خانه پیگیری شود چرا که در این مدت با زیر مجموعه وزارت خانه به نتیجه نرسیدیم و باید با وزیر در این خصوص گفتگو کنیم.

وی درخصوص شرایط مزایده کلوپ‌های دریایی گفت: شهروند کیش بودن، داشتن سوابق اجرایی مطلوب، خوش حسابی، تخصص و مهارت از مهمترین شرایط واگذاری کلوپ‌های تفریحات دریایی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از فعالان حوزه تفریحات دریایی خواست پیشنهاد خود را در خصوص شرایط مزایده اعلام و پیشنهاد‌های سازمان منطقه آزاد کیش را نیز بررسی کنند و با هم فکری و تعامل شرایط مزایده را مشخص کنند.

مهدی کشاورز گفت: افرادی که در حال حاضر در کلوپ‌های دریایی فعالیت می‌کنند شرایط مزایده را احراز خواهند کرد و می‌توانند با آرامش خاطر به فعالیت خود ادامه دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش