شما اینجا هستید
اخبارکیش » رونق سرمایه گذاری و کسب و کار یعنی پایین کشاندن فتیله بلای اعتیاد

فراخوانی با عنوان ((طرح های مقابله با اعتیاد با هدف اجرا در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی)) توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد منتشر شده است.

اگر آقای مهدی حسین زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه مناطق آزاد، بدنبال یافتن راه های موثر برای مقابله با اعتیاد هستند، شناخته شده ترین شیوه در دنیا، اشتغال آفرینی و توسعه کسب و کار است. ای کاش ایشان اندکی، فقط اندکی با سرمایه گذاران در مناطق آزاد کشور، به لحاظ فکری و نظری مهربان تر می شدند و از عناوینی چون ” طبقه ساز” ، ” کاخ نشینان ” و ” مرفه بی درد ” در اشاره به سرمایه گذارهای خلاق و کار آفرین های فعال در مناطق آزاد ، کمتر استفاده کنند. هنوز سخنرانی ایشان در پردیس بین الملل دانشگاه تهران جزیره کیش در اذهان است. با چه شور و حرارتی به فعالان اقتصادی و سرمایه های انسانی و اقتصادی جزیره و ایضا مناطق آزاد تاختند و به راحتی حکم بر زالو صفتی آنها دادند. رونق سرمایه گذاری و کسب و کار یعنی پایین کشاندن فتیله بلای اعتیاد. ایجاد شغل یعنی تحکیم کانون گرم خانواده و دوری از اعتیاد.
هنوز دیر نشده است. فقط کافی است ایشان به حوزه سرمایه گذاری در مناطق آزاد نگاه ملی داشته باشند و باور کنند که سرمایه گذاران اگر نه بیشتر، حداقل کمتر از ایشان عرق اسلام، وطن و جامعه ایرانی را ندارند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش