شما اینجا هستید
اجتماعی » نمایشگاه عکس عکاسان عاشورایی کیش برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، نسرین فائق دبیر اجرایی این رویداد درباره روند برگزاری این طرح فرهنگی و هنری گفت: بعد از اعلام فراخوان عمومی این طرح در رسانه ها و فضای مجازی، تعداد ۴۵ عکاس اقدام به ارسال عکس برای شرکت در این طرح کردند و در مجموع، ۳۵۰ قطعه عکس به دبیرخانه ارسال شد.

وی افزود : پس از انجام داوری و کارشناسی هنری توسط عباس دوست قرین، ۳۶ قطعه عکس از ۲۲ عکاس جهت چاپ و نمایش در نمایشگاه عکس عکاسان عاشورایی کیش انتخاب شد.

طبق اعلام دبیر اجرایی این رویداد، نمایشگاه عکس عکاسان عاشورایی کیش از پنج شنبه ۲۴ شهریور در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) گشایش خواهد یافت و علاقه مندان می توانند جهت بازدید در تاریخ های ۲۴ و ۲۵ شهریور از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در محل مسجد امام حسن حضور پیدا کنند. همچنین این نمایشگاه از تاریخ ۲۶ تا ۳۰ شهریور در محل بازار مرکز تجاری کیش نیز برقرار خواهد بود.

در این نمایشگاه آثار برگزیده ی این رویداد از امیر حدادی، امیرضا سیم ریز، امیر حسین یگانه، بهنام بهارلو، تینا رنجبر، زهرا بهاری، زهرا نوری، زینب مختاری، سمیه زارع پور، سمیه نوبهار، شیدا پور یوسف، عباس ولدی، علیرضا سلمانی، کوروش زارع پور، فرناز رجبی، فرخنده کریمیان، فرین علی نیا، مژگان شیخی، ملیحه ذاکر رضوی، مریم جهانبازی، محمود خاکباز و مرتضی اخ نیا به نمایش گذاشته می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش