شما اینجا هستید
اجتماعی » کیش پیشانی معرفی فرهنگ جمهوری اسلامی به جهان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از ایرنا، حجت الاسلام علیرضا بی‌نیاز در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره کیش با اشاره جنایت های رژیم صهیونیستی اظهار داشت: این رژیم به شعار ایجاد کشوری از نیل تا فرات شکل گرفته و تا کنون برای تحقق آن از هیچ جنایتی در سرزمین اشغالی و سایر نقاط جهان کوتاهی نکرده است.
وی اضافه کرد: اما در چهار دهه گذشته با هدایت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب، حمایت امت آزادیخواه از آنان و تشکیل جبهه مقاومت تا کنون این رژیم نتوانسته به خواسته خود برسد.
حجت الاسلام بی نیاز با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی افزود: بهره مندی از فرائض این روز یکی از لازمه های پایداری مسلمانان در مسیر نهضت حسینی است.
وی همچنین بر تلاش گسترده مسوولان برای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت ها و فعالیت ها در جزیره کیش به منظور آسایش مردم تاکید کرد و افزود: صنعت گردشگری در جهان در ۱۲ نوع خدمت به مردم ارائه می شود باید در این جزیره این خدمات برای توسعه گردشگری تقویت شود.
امام جمعه کیش یادآور شد: این جزیره پیشانی معرفی فرهنگ جمهوری اسلامی به جهان است و می توان با تقویت نقاط قوت آن در کنار تقویت سرمایه های داخلی، تجار و سرمایه گذاران مومن و متدین جهان را نیز در آن جذب کرد.
وی گفت: تعیین تکلیف طرح های نیمه تمام، جلوگیری از واگذاری های نامناسب زمین و خدمات، ثبات مدیریتی، تدوین طرح جامع در عرصه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، ممانعت از مدیریت سیاست زده و دخالت های غیر کارشناسی، تاسیس بیمارستان تامین اجتماعی و بهبود زیرساخت های حمل و نقل عمومی و هوایی از جمله مواردی است که می توان با توجه به آن مشکلات جزیره ره مرتفع کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش