شما اینجا هستید
اخبارکیش » پایان مسابقات تنیس رده‌های سنی کشور در کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از ایرنا، مسابقات فینال رقابت‌های رده‌های سنی کشور در گروه های دختران و پسران عصر دوشنبه در زمین های تنیس جزیره کیش با حضور فینالیست ها پیگیری شد.

در گروه دختران این مسابقات نفرات اول تا سوم به ترتیب در رده سنی زیر ۱۰ سال شامل الینا فرمانبر، لاوین حکیمی و سوگند عالی شاهی مشترک با آرمیتا عزت نژاد و در رده سنی زیر ۱۲ سال شامل آندیا سالاری، ارغوان امیرخانلو و ملینا عباس زاده مشترک با الینا فرمانبر و رده سنی زیر ۱۴ سال شامل آیلین محمدیان فر، مهرسا محمد رحیمی و نوژین نیک پور مشترک با سارینا داوری دولت آبادی بودند.

مهرانا سلیمانی پور، سارینا داوری دولت آبادی و آیلین محمدیان نفر مشترک با مهرسا محمد رحیمی نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۶ سال و هانا سلطانی، هلیا پرستوک و ارغوان سپهر و آیتاج اوگی نژاد نیز نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۸ سال دختران را کسب کردند.

در گروه پسران این مسابقات نفرات اول تا سوم به ترتیب در رده سنی زیر ۱۰ سال شامل امیر کسری رنجبر، محمد رادین تقوی، آراد عبدی شیشه گران مشترک با پارسال ذوالفقاری در رده سنی زیر ۱۲ سال شامل آریا شعبان نژاد، امیر حسین باربد، بردیا چوبینه و امیر طاها ارمیون مشترک با بردیا چوبینه و رده سنی زیر ۱۴ سال شامل سام عطاران، فربد ایمانی، علی تقی زاده مشترک با سهیل برخوردار بودند.

پارسا فرقانی، بردیا شریفی اصفهانی و بردیا دانشفر مشترک با مهرداد منصوری نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۶ سال و پارسا فرقانی، سامان رضاییان و مهراد منصوری و بردیا ضیایی نیز نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۸ سال پسران بودند.

در بخش ۲ نفره زیر ۱۸ سال نیز بریا شریفی و دانیال ابدی، بردیا دانشور و یاسین حاجیلویی به صورت مشترک رتبه های اول و دوم و در بخش زیر ۱۴ سال سروش معدنچیان و علی تقی زاده و سهیل برخوردار و فربد ایمانی نیز به صورت مشترک به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

این مسابقات در رده‌های سنی زیر ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال و با حضور بیش از ۵۳۰ شرکت کننده در بخش دختران و پسران از ۱۷ تا ۲۸ شهریور برگزار شد.

همزمان با برگزاری مسابقات رده‌های سنی، دومین ارزیابی تیم‌های ملی ۱۰، ۱۲، ۱۴و ۱۶ نیز زیر نظر مربیان تیم‌های ملی انجام شد.

رقابت‌های قهرمانی رده های سنی از مجموعه مسابقات جزیره تنیس به عنوان یک ایده مشترک بین فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حمایت از ورزش قهرمانی برگزار شد.

۱۲ رویداد بزرگ ملی و بین المللی تنیس از نیمه شهریورماه تا پایان بهمن امسال با حضور گسترده جامعه تنیس کشور در سطح ملی و تنیسورهای مطرح بین المللی در قالب رویداد جزیره تنیس در کیش برگزار خواهد شد.

مسابقات رده سنی ۱۰ تا ۱۸ سال پسران و دختران، تور تنیس زیر ۱۴ سال و زیر ۱۶ سال آسیا، مسترز بین المللی پیشکسوتان، فیوچرز ۱۵ هزار دلاری، جام حذفی آقایان و بانوان و تور جهانی زیر ۱۸ سال از جمله رقابت های برنامه ریزی شده جزیره تنیس است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش