شما اینجا هستید
اخبارکیش » ایجاد تشکل های حرفه ای عکاسان گردشگری در جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که ایجاد تشکل های حرفه ای اقدامی ارزشمند در راستای ساماندهی، حمایت، نظارت، آموزش و توانمند سازی جامعه عکاسان گردشگری است، گفت: بعضی مواقع مشاهده می شود که عدم استاندارد سازی نرخ های عکاسی نا رضایتی برای مسافران و گردشگران را در برخی هتل ها و سایر تاسیسات گردشگری ایجاد می کند.

رمضانی گالشی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: برخی از غرفه های عکاسی با قیمت های غیر متعارف اجاره داده می شود که منجربه افزایش پکیج می شود از این رو لزوم و ضرورت نظارت از سوی کلیه جوامع و معاونت گردشگری را می طلبد.

وی، اظهار داشت: با ارائه خدمات با کیفیت عکاسی می توان ساحلی آرام، دریای چشم نواز، آسمان آبی و سفر خاطره انگیزی را از جاذبه های گردشگری کیش در ذهن مسافران تداعی کرد.

مرتضی رمضانی گالشی بر ضرورت ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده در جزیره کیش تاکید کرد و افزود: ظرفیت های ارزشمند حوزه عکاسی با ایجاد تشکل های حرفه ای در سطح جامعه هنری کیش متحول می شود.

رمضانی گالشی در رابطه با تدوین ضوابط و شیوه نامه تشکل های حرفه ای عکاسان گردشگری، خاطر نشان کرد: با برگزاری نشستی با تمام اعضاء و تعریف اساسنامه، انتخابات زیر نظر معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش