شما اینجا هستید
اجتماعی » چون از حق آموزش و پرورش کیش کوتاه نیامد برکنارش کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، پرویز حیدری راد مدیری که گفته بود حتی اگر تا مرز اخراج پیش بروم ازحقوق فرزندان جزیره کیش صیانت کرده و کوتاه نخواهم آمد، بدون اطلاع قبلی و هر گونه مراسم تودیع و معارفه از مدیریت آموزش و پرورش برکنار شد.

شنیده شده است که مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان بدون اطلاع قبلی در جزیره کیش حضور یافته و در روز تعطیل اقدام به معرفی سرپرست جدید نموده است.

طبق ماده ۶۵ احکام دائمی برنامه توسعه کشور؛ حکمرانی واحد مناطق آزاد در اختیار رییس منطقه آزاد قرار دارد و تعیین رئیس آموزش و پرورش کیش باید با معرفی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و توسط شخص وزیر انجام شود. اگر وزیر بدون آگاهی از اینکه با این تغییر و تحول ناگهانی چه ظلم بزرگی نسبت به دانش آموزان و جامعه فرهنگی کیش مرتکب شده است، این تصمیم را گرفته باید نگران آینده آموزش و پرورش بود و اگر با آگاهی و اطلاع این تغییر و تحولات را رقم زده و یا توصیه های استان را پذیرفته است باید به حال آموزش و پرورش و وزارتخانه ای که این نهاد مهم کشوری را اداره می کند تاسف خورد.

سکوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این رابطه جایز نیست و باید یکبار برای همیشه این موجودیت شتر گاو پلنگ آموزش و پرورش کیش اصلاح شود و بهترین زمان اکنون است.

حیدری راد در گفتگو با خبرنگاران گفته بود:

تنها راهکار نجات آموزش و پرورش کیش، تغییر ساختار آن و تبدیل شدن این اداره به آموزش و پرورش ویژه و مستقیم زیر نظر معاونت مشارکتهای وزارت آموزش و پرورش یا مدارس بین الملل است. ولی تا زمانی که زیر مجموعه استان هرمزگان باشیم، ویژه نخواهیم شد و نه تنها ویژه نخواهیم شد بلکه از حقوق مسلم مان هم چشم پوشی خواهد شد.

اکنون زمان آن است که مهدی کشاورز، مدیرعامل سازمان به عنوان مسئول حکمرانی در منطقه آزاد کیش، این مهم را پیگیری کرده و به نتیجه برساند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. َسعیدسعادت خواه

    سلام به همه کیشوندان بنده مدیریکی ازمدارس هستم به خاطرآقای حیدری یکسال استمرارزدم ومدیریت مدرسه راقبول کردم اگرالان سکوت کنیدودرقبال این برکناری ظالمانه وعامدانه کوتاه بیاییدمطمیناپشیمان خواهیدشدچراکه فقط حیدری رادبودکه دلسوزانه کارمیکردوتیم وی فداکارانه به خاطرحیدری ازدل وجان کارمیکردندبایدحیدری به پست خودبرگرددچون شایسته ترین فردفعلااوست

  2. MAH

    درود بر شما
    با این عمل اموزش و پرورش کیش در باتلاق تدبیر نادرست نااشنایان بااین منطقه فرو میرود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش