شما اینجا هستید
اخبارکیش » ۲ هزار و ۶۰۰ کیشوند به تماشای فیلم های جشنواره فجر نشستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، بهرام عربوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اکران ۱۶ فیلم چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر از ۱۸ بهمن آغاز و تا ۲۴ این ماه در مرکز همایش های بین المللی جزیره ادامه دارد.

وی با بیان اینکه سانس چهارم ۲۱ بهمن مربوط به نمایش فیلم یادگار جنوب با ۳۹۲ تماشاگر بیشترین مخاطب در یک سانس را داشت افزود: روزانه در چهار سانس فیلم های سودای سیمرغ چهل و یکم فجر در این جزیره به نمایش در می آید.

سانس‌های نمایش فیلم‌های بین‌الملل در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش شامل سانس اول ساعت ۱۷، سانس دوم ساعت ۱۹ اجرا و سانس سوم ساعت ۲۱ و سئانس چهارم ساعت ۲۳ خواهد بود و بلیت حضور و تماشای فیلم‌ها به صورت اینترنتی با تخفیف ۵۰ درصد به آدرس https://www.iranconcert.com به فروش می رسد.

برنامه های اکران روز پنجم (۲۲ بهمن) شامل سانس اول بعد از رفتن ، سانس دوم روایت ناتمام سیما، سانس سوم چرا گریه نمی کنی و سانس چهارم در آغوش درخت، روز ششم (۲۳ بهمن) شامل سانس سینما متروپل، سانس دوم وابل، سانس سوم اتاقک گلی و سانس چهارم گل های باورده است.

در هفتمین روز اکران (۲۴ بهمن) نیز غریب در سانس دوم به نمایش در می آید و در سانس های سوم و چهارم فیلم های منتخب از نگاه داوران و تماشاگران اکران خواهد شد.
اکران فیلم های چهل‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با شعار «اخلاق، امید و آگاهی» به دبیری مجتبی امینی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن در تهران و ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود. در این دوره از جشنواره ۲۴ اثر در بخش سودای سیمرغ به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

همچنین امسال ۲۶ فیلم از ۲۵ کشور در بخش بین‌الملل به نمایش درخواهند آمد که ۹ فیلم از مجموعه این آثار، تولید مشترک چند کشور هستند.

آثار بخش بین‌الملل جشنواره در سه بخش سینمای سعادت، جلوه‌گاه شرق و جشنواره جشنواره‌ها به نمایش درمی‌آیند. هر یک از این سه بخش ترکیبی از فیلم‌های خارجی و تعداد محدودی از فیلم ایرانی هستند.

فیلم‌های ایرانی حاضر در سه بخش بین‌الملل از میان متقاضیان اکران بین‌الملل، از سوی هیات انتخاب جشنواره برگزیده شده‌اند. برنامه نمایش فیلم‌های بخش بین‌الملل به صورت روزانه از طریق سایت جشنواره به نشانی https://fajrfilmfestival.com/ اعلام می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش