شما اینجا هستید
اخبارکیش » به وقت ۴ سالگی…

۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ بود که به صورت رسمی و بعد از یکسال انتظار، مجوز فعالیت پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد و اینک در چهارمین سالگرد شروع رسمی فعالیت هستیم. نزدیک به ۱۵۰۰ روز پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته ایم. با صرف هزاران ساعت وقت بیش از ۳۹۰۰ خبر در سایت پایگاه خبری، بیش از ۶۴۰۰ پست در کانال تلگرام،بیش از ۴۴۰۰ پست در صفحه اینستاگرام با حدود ۱۰ هزار دنبال کننده واقعی و هزاران پست خبری در ۴۰ گروه واتس آپ پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش با بیش از ۱۲۰۰۰ مخاطب فرهیخته درج شده است. همیشه سعی ما بر آن بوده است که علاوه بر سرعت اطلاع رسانی، صحت و درستی خبر به عنوان یک منبع خبری، اولویت اول ما باشد. درج تحلیل و یادداشت های کارشناسان پیرامون کیش و مناطق آزاد، مصاحبه، گزارش تصویری و ویدئویی، طنز آقاجان، اطلاع رسانی رویدادها و یادداشت های انتقادی سردبیر از جمله انواع مختلف پست های خبری اندیشه کیش بوده است.

افتخار می کنیم که با صداقت و به دور از ملاحظه کاری و با رعایت انصاف همیشه به دنبال طرح و پیگیری حل مشکلات جزیره زیبای کیش بوده و هستیم. هر چند که مستقل بودن سختی های خاص خودش را هم دارد. آن هم در شرایط اقتصادی فعلی و هزینه های سرسام آور زندگی در کیش… شاید اگر عشق و علاقه نبود تاکنون عطای کار رسانه ای را به لقایش بخشیده بودیم ولی چه بگوییم که دغدغه و علاقه به کار رسانه ای، تاکنون نگذاشته است که کمی به فکر زندگیمان باشیم.

با تمام سختی ها، استرس ها و فشارهای کاری، خوشحالیم که به عنوان یک خانواده رسانه ای در کنار شما هستیم و تلاش می کنیم تا بتوانیم اندکی اثر مثبت برای جزیره دوست داشتنی کیش و کشور عزیزمان ایران داشته باشیم. از همکاران عزیزم کمال تشکر را دارم که بدون کمترین چشمداشت در کنار ما بوده اند.

نقد، نظرات، پیشنهادات و توصیه های شما را به جان دل خریداریم و هر کجا قصور و ضعف داشته ایم از پیشگاه مخاطبین گرامی عذرخواهی می کنیم. محتاج انرژی مثبت و دعای خیر و حمایت های شما هستیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش