شما اینجا هستید
اخبارکیش » تکذیب مدیرعامل جامعه هتلداران کیش/ برداشت اشتباه خبرنگار یا شیطنت رسانه ای؟!

مسح الله صفا، رئیس جامعه هتلداران کیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا و پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، ضمن تکذیب نقل قولی از وی مبنی بر ممنوعیت ورود خودروهایی مانند پراید و پیکان به کیش در ایام نوروز گفت: ما در کیش با افتخار میزبان همه اقشار و مردم عزیز کشورمان خواهیم بود

وی افزود: تصمیم گیری در زمینه ورود خودروها به کیش با ستادنوروزی و همچنین شورای تامین کیش است و مصوبات ستاد نوروزی نیز توسط دبیر و مسئولان این ستاد اعلام می شود و من در این زمینه مسئولیتی ندارم.

رئیس جامعه هتلداران کیش درباره حاشیه های ایجاد شده توضیح داد که خبرنگاری با من تماس گرفته و در میان صحبت ها و سوال های خود گفت:، تعدادی از خودروهایی که در نوروز گذشته وارد کیش شده اند به علت نداشتن تعمیرگاه در جزیره کیش دچار مشکل و معضل شده بودند و ناخواسته چند روز اضافه تر در کیش مانده بودند. من نظر شخصی خود را گفتم و پیشنهاد دادم که بهتر است خودروهای فرسوده که قصد سفر به کیش را دارند معاینه فنی بگیرند. خبرنگار پرسید: چه نوع خودروهایی؟ و من در پاسخ گفتم : رانندگان خودروهای قدیمی مانند پراید و پیکان بهتر است با گرفتن معاینه فنی به کیش تشریف بیاورند تا دچار مشکل نشوند.

مسیح الله صفا افزود: با اضافه شدن و ورود یک خودرو به کیش، حداقل یک اتاق از هتل های کیش بیشتر پر خواهد شد و بنابراین من با ۳۰ سال تجربه در زمینه گردشگری، این شناخت را دارم که هر چقدر بیشتر مسافر به جزیره کیش بیاید، به نفع هتل ها، رستوران ها و بازارهاست و دلیلی ندارد که بگویم جلوی ورود خودروها را به جزیره کیش بگیرید. آن هم در شرایطی که تعداد پروازها در حد مطلوبی نیست که بتواند هم ۲۰ هزار تخت هتل های کیش را پر کند و هم چند هزار واحد خانه های دوم مردم و هم خانه های شبانه یا همان خانه مسافرها را پر کند.

صفا افزود: هیچ محدودیتی برای ورود هیچ نوع خودرویی به کیش وجود ندارد مگر با تصمیم و اعلام ستاد سفرهای نوروزی کیش که مصوبات این ستاد نیز توسط دبیر و سخنگوی آن اعلام می شود.

وی ضمن تکذیب مجدد نقل قول ممنوعیت ورود خودروهایی مانند پراید و پیکان به کیش تاکید کرد که چنین حرفی را نزده است و برداشت اشتباه خبرنگار یا شیطنت باعث انتشار این مطلب شده است و اگر سوء تفاهمی در این زمینه پیش آمده است، رسما از همه مردم کشورم عذرخواهی می کنم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش