شما اینجا هستید
اجتماعی » بهره برداری از طرح زیرسازی و پوشش با کفپوش بتنی خیابان ساحلی نسیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش ، اجرای این طرح با هدف تامین رفاه بیشتر ساکنان و گردشگران و تسهیل تردد در نوار ساحلی از ۲۵ بهمن آغاز و در مدت ۲۰ روز  تکمیل شد که  امروز شنبه ۲۷ اسفند با حضور مسئولان محلی و توسط یک پاکبان به بهره برداری رسید.

بر اساس این گزارش در ابتدا عملیات جمع آوری آسفالت قدیمی و اصلاح زیرسازی و شیب بندی خیابان توسط شرکت عمران، آب و خدمات، در مدت یک هفته اجرا  شد .  با توجه به  نبود شیب کافی جهت هدایت آب در وضعیت قبلی خیابان که باعث جمع شدن آب در نقاط مختلف خیابان می‌ شد اصلاح شیب بندی در دستور کار قرار گرفت و با اجرای ۱۲۰۰ متر کانیوو، احداث ۵ حوضچه جدید جمع آوری آب و اصلاح حوضچه‌های قبلی، این مشکل، مرتفع شد.

در مرحله بعدی عملیات اصلاح هندسی خیابان و پارکینگ‌های مجاور آن، با اجرای بالغ بر ۳۵۰ متر جدول، اجرای کانیوو، احداث حوضچه‌های جمع آوری آب و اجرای بالغ بر ۱۰هزار مترمربع کفپوش بتنی تکمیل شد.

در ادامه مراسم بهره برداری از این خیابان ساحلی ، سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش ، محسن نظر پورمدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات و جمعی از مسئولان محلی از طرح توسعه بیمارستان کیش و ساختمان جدید دادگستری بازدید کردند.

لازم به ذکر است شرکت عمران، آب و خدمات از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است که مسئولیت تکمیل زیرساخت ها در حوزه خدمات شهری و حمل و نقل عمومی را بر عهده دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش