شما اینجا هستید
اجتماعی » اهم اقدامات کمیته بحران ستاد نوروزی در سال ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دبیر کمیته بحران ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش با اشاره به فعالیت شرکت های تولید و توزیع کننده آب و برق و تعهدات ایجاد شده؛ شرکت ها ملزم به افزایش ظرفیت تولید هستند.

ملانوری، اظهار داشت: میزان آب تولید شده توسط شرکت های تولید کننده آب در جزیره کیش به طور متوسط روزانه حدود ۳۱۰۰۰ متر مکعب و میزان مصرف آب نیز با برداشت از ذخایر موجود شرکت ها حدود ۳۲۵۰۰ متر مکعب در روز است.

ملانوری خاطر نشان کرد: افزایش ظرفیت تصفیه فاضلاب، کنترل و اجرای الزامات زیست محیطی، بازدید روزانه و تهیه گزارش کمی و کیفی از تصفیه خانه یکی از اقدامات مهم این کمیته می باشد.

دبیر کمیته بحران ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش، میزان فاضلاب ورودی به تصفیه خانه را به طور متوسط روزانه ۱۹۰۰۰ متر مکعب عنوان کرد.

منصور ملانوری تامین و ذخیره سوخت مورد نیاز نیروگاه ها و دیزل ژنراتورهای اضطراری در مراکز توریستی تفریحی و حساس شهری را از مسئولیت های مهم کمیته بحران برشمرد و گفت: در این بازه زمانی، میزان گازوئیل مصرفی نیروگاه ها در حد صفر بوده و گاز مصرفی آنها به طور متوسط روزانه ۸۵۰ هزار متر مکعب می باشد.

ملانوری، افزود: انرژی برق تحویلی به شبکه توزیع به طور متوسط روزانه ۱۰۰ مگاوات در ایام نوروز ۱۴۰۲ است .

منصور ملانوری تشکیل جلسات مستمر با توجه به گزارشات هواشناسی و آمادگی هر چه بیشتر برای مواجهه با شرایط نامساعد جوی، ابلاغ مصوبات کمیته و پیگیری اجرای آن، تهیه ملزومات و پیش بینی های لازم در حوزه بنادر و فرودگاه ها برای مقابله با بحران احتمالی شرایط جوی را از اهم اقدامات کمیته بحران ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش عنوان کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش