شما اینجا هستید
اخبارکیش » در شورای ترافیک کیش چه میگذرد؟

پلیس راهنمایی و رانندگی کیش در اقدامی شایسته، مبادرت به توقیف و جمع‌آوری موتورهای شارژی فاقد پلاک و بیمه نموده است. در عین حالی که پیش از ۲ ماه است که فرایند پلاک گذاری، صدور و انتقال سند موتور شارژی‌ها در کیش به حالت تعلیق درآمده و خریداران موتورشارژی امکان طی مراحل قانونی جهت دریافت پلاک، سند و بیمه نامه را ندارند.
ظاهرا دستور تعلیق مستقیماً از سوی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش صادر گردیده است! واقعاً جای تأمل دارد، در شرایطی که امکان انجام مراحل قانونی نیست، این تصمیمات در شورای ترافیک کیش چگونه گرفته شده است و بر چه اساس اموال کسی را به جرم عدم قانونمندی توقیف و جریمه می‌کنند؟
برایند چنین تصمیماتی قطعاً برای مردمی که سرمایه‌هایشان در پارکینگ نیروی انتظامی رو به استهلاک می‌رود چیزی جز ضرر و زیان مالی و روحی نیست. عدم صدور پلاک و تعیین مالکیت موجب درگیری‌هایی بین خریدار و فروشنده گردیده و در این گیرو دار، کاسبی جاعلین و سارقین پلاک نیز در حال گسترش است و از سوی دیگر بیانگر فرصت‌طلبی مدیرانی است که در پی شو‌آف‌های پوپولیستی، خودشان چاله را می‌کنند و خودشان هم پر می‌کنند. ضروری است مادامی که امکان پلاک گذاری و صدور سند فراهم نگردیده، اقدام به توقیف موتورهای شارژی فاقد پلاک متوقف گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش