شما اینجا هستید
اخبارکیش » کیش میزبان مسابقات آسیایی دو و میدانی ناشنوایان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، پیرو هماهنگی های صورت پذیرفته فی مابین فدراسیون ورزش های ناشنوایان با معاونت ورزش و تفریحات سالم شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش جزیره کیش میزبان مسابقات آسیایی دو و میدانی ناشنوایان خواهد بود.

عزیزاله فرضی پور سرپرست معاونت ورزش و تفریحات سالم شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش دراین باره گفت: این مسابقات با حضور نزدیک به ۳۰۰ دونده از ۲۲ کشور آسیایی در آبانماه امسال در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
وی افزود: با توجه به آماده بودن پیست استاندارد تارتان کیش و فراهم بودن امکانات و زیرساخت های لازم برای برگزاری این رقابت ها، پیکارهای آسیایی دو و میدانی ناشنوایان در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
فرضی پور ضمن اشاره به ظرفیت های ورزشی در کیش و رایزنی های انجام شده برای برگزاری مسابقات و رویدادهای ملی و بین المللی اظهار داشت: رویکرد سازمان منطقه آزاد کیش، تبدیل این جزیره مرجانی به خاستگاه برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی و گردشگری است، از این رو بهسازی مراکز ورزشی و جذب سرمایه گذاران در بخش ورزشی دو سیاست سازمان و شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش برای تبدیل کیش به پایلوت گردشگری ورزشی کشور است.
وی در ادامه اظهار داشت: یکی از مهمترین و کلیدی ترین ویژگی های منطقه آزاد کیش  No visa بودن این جزیره در بحث ورود مسافر و گردشگر می باشد. این یک فرصت مغتنم و مناسب در توسعه ورزش های قهرمانی و میزبانی از رویدادهای بین المللی به شمار می رود که می توان با برنامه ریزی مطلوب و پایش و رصد فرصت های بالقوه از آن به نحوی موثر در راستای گسترش دیپلماسی ورزشی و رونق اقتصادی منطقه بهره برداری کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش