شما اینجا هستید
اجتماعی » جزیره کیش در حوزه پاسخگویی بسیار ضعیف است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی قرارگاه مطالبات مردمی امر به معروف ونهی از منکر شهید سلیمانی کیش، مسئول این قرارگاه طی نامه رسمی به معاونت مطالبه گری و امور دستگاهای حاکمیتی کشور و استان هرمزگان و ریاست قرارگاه گام کشور در خصوص جزیره کیش اعلام کرد که مسئولان جزیره کیش حاضر به پاسخگویی نیستند، یا گوشی آنها خاموش است و یا می گویند که جزیره کیش نیستیم و یا حوزه فعالیت ما نیست. این یک ضعف بنیادین بوده و جزیره کیش در حوزه پاسخگویی بسیار ضعیف است.

علی صالحی اظهار کرد ؛ مردم انتظار پاسخگویی دارند، اگر می گوییم در موعد مقرر روایتگر اول باشیم و در ابتدا ما حرف اول را زده باشیم نه اینتر نشنال به خاطر همین پاسخگو نبودن هاست.

وی با اشاره به عدم حضور و پاسخگو نبودن مسئولین اظهار کرد ؛ در هر حوزه ای که وارد می شویم و تحلیل و گفتگوی و مطالبه ویژه داریم و می گوییم !!!! فلان مسئول و معاون بیاید حاضر به پاسخگویی نیستند، یا گوشی آنها خاموش است یا می گویند کیش نیستیم! که این یک ضعف بزرگی است/ مردم چیزی نمی خواهند، مردم پاسخگویی شفاف و روشن می خواهند، اگر در حوزه ای ضعفی وجود دارد و طرحی در موعد مقرر اجرا نشده است باید پاسخگو و شفاف باشد چون حق مردم است .

مسئول قرارگاه مطالبه گری کیش گفت ؛در این مدتی که با افتخار در جزیره کیش مشغول به کار شدیم جایی ندیدم که اینگونه باشد، کیش در حوزه پاسخگویی بسیار ضعیف است، هر رده ای که ما در نظر بگیریم از مدیر یک اداره تا واقعا کسی براش تکریم ارباب رجوع – پاسخگوی مردم – امضای پشت دربهای اتاق های خالی …..

طبق قانون، مسئولین ما باید جوابگو بوده و تکریم ارباب رجوع نمایند و ستاد امربه معروف بلندگوی صدای مردم است. مدیران و معاونین کیش بدانند که قرارگاه گام به زودی راه اندازی خواهد شد و باید پاسخگوی مطالبات باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش