شما اینجا هستید
اجتماعی » شناسایی و دستگیری مزاحم تلفنی در جزیره کیش

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرگرد بایایی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت های مطرح شده ، مراجعه حضوری شهروندان و گزارشات متعدد از سوی شهروندان مبنی ایجاد مزاحمت های تلفنی مکرر از سوی شماره های ناشناس ، با عنایت حسایت های موجود و ارجاع پرونده از سوی مقام قضایی به این پلیس ، مراتب جهت شناسایی متهم بصورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته مشخص گردید متهم با استفاده از شماره های مختلف و متعدد اقدام به ایجاد مزاحمت های مکرر برای شهروندان نموده  و با هدایت  تماس های ورودی خود بر روی شماره های دیگران  بصورت زنجیر وار اقدام به ایجاد مزاحمت و سلب آسایش شهروندان می نماید.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از تلاش‌های شبانه روزی و با  اقدامات فنی و پلیسی صورت گرفته متهم به هویت معلوم شناسایی  و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر ، کلیه  آلات و ادوات وقوع جرم کشف و تحویل مراجع قضایی شد.

سرگرد بابایی تصریح کرد: مشکلات خانوادگی و تأثیرات روحی و روانی در محیط‌های ناآرام خانه و خانواده و همچنین عدم ثبات و پایداری نظام خانواده از عوامل تأثیرگذار در بروز و ایجاد رفتارهای ناهنجار در جامعه است که باید مورد بررسی قرار گیرد؛ بدیهی است پلیس با افراد هنجارشکن در حیطه وظایف قانونی و اجرای مأموریت‌های سازمانی به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

وی گفت: کاربران اینترنت برای ارتباط ‌گیری و گزارش موارد مجرمانه در فضای مجازی می‌توانند به سایت پلیس فتا با آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir  قسمت مرکز فوریت‌های سایبری مراجعه و یا با شماره تماس این مرکز ۰۹۶۳۸۰ تماس حاصل نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش