شما اینجا هستید
اخبارکیش » قدر سیم‌کارت ۰۹۳۴ را بیشتر بدانید و آن را به عنوان سیم‌کارت اصلی خود قرار دهید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، مهدی ادیبان، رئیس هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (کیش تل)، عضو هیات مدیره و معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، در پیامی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی آورده است:

«ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به خانواده بزرگ صنعت ارتباطات کشور، با نگاهی به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه آزاد کیش، باید تاکید کنم که اگرچه اپراتور همراه کیش افتخاری برای کیشوندان بوده است، ولی این اپراتور در سال‌های گذشته به دلیل کوتاهی و سهل انگاری برخی از مدیران و کم توجهی به این سرمایه ارزشمند در منطقه آزاد کیش، از جایگاه شایسته خود بازمانده است.

امروز تله کیش دیگر حرف چندانی برای گفتن ندارد و دیگر نقش پیشران ایفا نمی‌کند؛ چراکه به سطح یک خدمت دهنده عادی نزول یافته است.

البته برنامه‌ریزی‌هایی با هدف نائل شدن این اپراتور به جایگاه و موقعیت شایسته‌اش صورت گرفته است تا همانطور که کیش به عنوان پیشران توسعه صنعت ارتباطات و شهر هوشمند دیده شده است، رکن اصلی اجرای این سیاست‌های ارتباطی نیز اپراتور تلفن همراه کیش باشد.

امیدواریم با همت هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران این سازمان، مجددا این اپراتور به جایگاه اصلی‌اش در سیاستگذاری‌های کلان ارتباطی بازگردد.

در همین حال، تقویت فنی و تنوع بخشی به سبد خدمات و محصولات این اپراتور، می‌تواند کیش تل را به جایگاه شایسته خود بازگرداند و امیدواریم در سال‌های آینده، روز ارتباطات برای کیش و این اپراتور، معنای ویژه و متفاوتی داشته باشد.

در پایان تاکید دارم که در آینده خبرهای خوبی برای کیشوندان محترم داریم و به تمامی این مردم نجیب و فعالان محترم مناطق آزاد پیشنهاد می‌کنیم که قدر سیم‌کارت ۰۹۳۴ را بیشتر بدانند و آن را به عنوان سیم‌کارت اصلی خود قرار دهند».

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش