شما اینجا هستید
اخبارکیش » رییس انجمن فوتوالی: کیش گیمز یک رویداد ورزشی الگو در سطح ملی است

سید حسین موسوی شفیق روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری جشنواره‌های ورزشی موجب ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در ورزش، افزایش نشاط، مشارکت میان مخاطبان و ایجاد انگیزه در تیم‌های ورزشی برای کسب موفقیت می‌شود.

وی ادامه داد: پس از شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رویدادهای ورزشی در کشور و حتی مسابقات بین المللی، یکی از راه‌های ایجاد افزایش نشاط و شادابی در جامعه و ترغیب به ورزش و فعالیت بدنی سلامت محور، بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی برای برگزاری جشنواره‌های ورزشی است.

رییس انجمن فوتوالی با اشاره به شرایط جغرافیای ایران به بهره‌مندی هوشمندانه و علمی از بستر طبیعی برای برپایی اردوها و مسابقات تخصصی و حرفه‌ای تاکید کرد.

وی رویداد ملی کیش گیمز را سرآغازی برای برگزاری جشنواره‌های ورزشی ملی دانست و گفت: فوتوالی به عنوان یکی از رشته‌های مدال‌آور که عناوین بین المللی را توسط ملی پوشان برای کشورمان به ارمغان آورده نیز در این‌ مسابقات با قوت حضور داشت؛ باید اذعان کنیم که میزبانی حرفه‌ای در رویداد کیش گیمز از تیم‌های شرکت کننده، انجام شد.

شفیق با قدردانی از سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی به عنوان یک مدیر جوان و خوش فکر در عرصه ورزش اظهار کرد: تلاش‌های صورت گرفته برای برگزاری این رویداد جای تقدیر دارد چرا که تعاملات صورت گرفته با فدراسیون‌ها با هدف برگزاری رویدادهای مشترک اتفاق بسیار مبارکی است.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها ورزشکاران خوبی را به کادر فنی تیم‌های ملی فوتوالی معرفی کرد تا در آینده شاهد حضور چهره‌های جدیدی در تیم‌های ملی کشورمان باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش