شما اینجا هستید
اجتماعی » توقف پروازهای چارتری به مناطق آزاد تا پایان تابستان ادامه دارد

محمد محمدی بخش در واکنش به فروش چارتری مناطق آزاد گفت: فروش چارتری یک موضوع مهم و چالشی برای بخش هوایی محسوب می‌شود و به دلیل آنکه عرضه و تقاضا را دچار چالش می‌کند آن را متوقف کردیم.
وی افزود: در شرایط این فصل سال که با پرواز‌های اربعین و آخر تابستان مواجه هستیم حتما تا پایان تابستان فروش چارتری متوقف است، اما با شروع فصل پاییز مجددا بررسی‌ها صورت گرفته و بر اساس نظرات کارشناسی اقدام می‌کنیم.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: به دنبال رونق مناطق آزاد هستیم، اما چارچوب‌های لازم باید رعایت شود و قیمت مصوب را کنترل می‌کنیم.
وی افزود: بر اساس قانون و مصوبات به مناطق آزاد کمک می‌کنیم تا بسته سفری هتل همراه با بلیت هواپیما به مردم عرضه شود.
محمدی بخش در پاسخ به این سوال که آیا با این روش میزان مسافرت‌ها به این مناطق کم می‌شود بیان کرد: معمولا در تابستان و ایام محرم و صفر مسافر کمتری به این مناطق مراجعه می‌کنند، اما اجازه فروش بلیت با قیمت‌های چند برابری را نمی‌دهیم.
وی افزود: اینکه در ایام نوروز پرواز‌های چند برابری به کیش و قشم داشتیم نشان دهنده نظر حمایتی بخش هوایی از مناطق آزاد است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. یونس هادی نژاد

    چرا آقایون و دست اندرکاران جزیره ، وضعیت ما ساکنین را درک نمی کنند ، معلوم نیست تکلیف مثلاً پرواز کیش به رشت که مدتها داشت به کار خود ادامه می داد ، چکار باید بکنیم؟ مردم را بلاتکلیف و سرگردان و حیران گذاشتند، حالا یک نفر قدرت دارد ،باید هرجور دلش خواست و روحیه داشت و سرکیف بود برای این همه ساکنین کیش تصمیم گیری کند ؟
    کجا رفت حاکمیت سازمان منطقه آزاد کیش ما از جناب آقای سرهنگی مدیر عامل محترم سازمان انتظار همکاری و کمک و اقدام داریم که برای همیشه این بساط قوانین پفکی و بی ثبات خطوط هوایی کیش را جمع کنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش