شما اینجا هستید
اخبارکیش » عکس دیده‌نشده از صمیمیت داریوش مهرجویی و خسرو شکیبایی

مهرجویی دست بر گردن خسرو شکیبایی انداخته و شکیبایی دستش را به دور کمر مهرجویی حلقه کرده است. این تک تصویر، روایتی یک صدم ثانیه‌ای، از رفاقت است؛ رفاقتی که حالا در دنیای دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

سر صحنه فیلمبرداری «دختر دایی گم شده» از مجموعه «قصه‌های کیش» ایستادند رو به دریا و گویی قصه‌های ناگفته و حرف‌های مگو را با یکدیگر زمزمه می‌کنند.

تصویر، نفسِ آدمی را در سینه حبس می‌کند. «هامون» را به این دنیا باز می‌آورد و به حرف می‌افتد. «آدمیزاد همواره به یاد می‌آورد، اما می‌خواهد فراموش کند.» مانند همین روز‌ها که همیشه به یاد خواهد ماند، اما آدمیزاد عمیقا می‌خواهد آن را فراموش کند.

عکس داریوش مهرجویی و خسرو شکیبایی که جمشید بایرامی ـ عکاس ـ در صفحه مجازی خود منتشر کرده است.

«قصه‌های کیش» فیلمی اپیزودیک که قرار بود توسط هفت کارگردان ساخته شود. «در» ساخته محسن مخملباف، «سفارش» ساخته ابوالفضل جلیلی، «کشتی یونانی» ساخته ناصر تقوایی، «دختر دایی گمشده» ساخته داریوش مهرجویی، «باران و بومی» ساخته رخشان بنی‌اعتماد و «گفتگو با باد» ساخته بهرام بیضایی؛ البته در نهایت پروژه آنطور که انتظار داشتند جلو نرفت همه این فیلم‌ها ساخته نشد.

جمشید بایرامی که این عکس را برای اولین بار منتشر کرده در کپشن تصویر نوشته است «خاقان هامون از بین ما چچه غریبانه رفتند. پشت صحنه فیلم دختر دایی گم شده/ جزیره کیش/ از مجموعه قصه‌های کیش/ تهیه‌کننده جمشید بایرامی»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش