شما اینجا هستید
اخبارکیش » آش نخورده نمایشگاه برگزار نشده شهر پایدار و دهان سوخته بلیط های نایاب

عصر سه شنبه ۲ آبان، رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ضمن بازدید از نمایشگاه فولاد ۱۴۰۲ در غرفه “چهار فصل” حضور یافت و “پوستر دومین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار” را که قرار بود با محوریت مدیریت شهری هوشمند، توسعه و اقتصاد پایدار، صنایع و ساختمان های سبز و حمل و نقل هوشمند و پایدار ۲۵ تا ۲۸ دی امسال در جزیره کیش برگزار می شود؛ رونمایی کرد.

طبق اعلام برگزار کننده، مدیریت شهری هوشمند، صنایع سبز، اقتصاد پایدار، انرژی های نو و تجدید پذیر، حمل و نقل سبز و پایدار، حفظ محیط زیست، حوزه های ساختمان پایدار و هوشمند، دولت هوشمند، تجهیزات و زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی، پژوهش، اقتصاد نوآوری و دانش بنیان و پایداری اجتماعی و امنیت در شهرهای هوشمند، قرار بود  از اهم موضوعات دومین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار باشد.

۲۵ دی فرا رسید و خبری از نمایشگاه نشد. با توجه به این که دی ماه یکی از بهترین زمان ها برای برگزاری نمایشگاه های کیش است و این فرصت از دست رفته است، موضوع را پیگیر شدیم. پیگیری های خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش نشان می دهد که برگزار کننده این نمایشگاه، در فاصله زمانی اندکی به تاریخ برگزاری، درخواست لغو آن را داده است و ظاهرا نمایشگاه با حضور شهرداری های کشور در اواخر بهمن و اوایل اسفند در تهران برگزار خواهد شد.

در این میان، آسیب به برند کیش، از دست رفتن یک زمان طلایی برگزاری نمایشگاه ها و بلیط های گران و نایاب به علت رزرو قبلی و عدم امکان کنسلی، آورده کیش شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش