شما اینجا هستید
اجتماعی » واردات خودروهای برقی و هیبریدی از همه کشورها به جز آمریکا مجاز است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، علی جدی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو در خصوص واردات خودرو به مناطق آزاد با الویت مدل های برقی و هیبریدی در شرایطی که زیرساخت های برقی سازی در مناطق آزاد فراهم نیست، اظهار داشت: با توجه به توسعه خودروهای برقی در دنیا و اهمیت برقی سازی حمل و نقل، واردات خودروهای برقی به کشور یک الزام بوده و اتفاقا ورود برقی ها به مناطق آزاد به دلیل نبود بوروکراسی اداری و استقلال در تصمیم گیری با سهولت بیشتری انجام می شود.

وی یادآور شد: به هر حال برای واردات خودروهای برقی و هیبریدی چه در سرزمین اصلی و چه در مناطق آزاد باید این آمادگی را ایجاد کرد و چاره ای جز این وجود ندارد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینکه مناطق آزاد پایلوت واردات خودروهای برقی قرار بگیرد و ایرادات اولیه برطرف شود، گامی رو به جلو در مسیر توسعه خودروهای برقی در کشور است.

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که واردات خودروهای برقی و هیبریدی به مناطق آزاد از چه کشورهایی مجاز است، عنوان کرد: واردات خودروهای برقی و هیبریدی از همه کشورها به جز آمریکا مجاز می باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش