شما اینجا هستید
اخبارکیش » کیش‌ایر گردشگری جزیره کیش را زنده نگه‌ داشته است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، مهرداد تاوتلی، دبیرکل جامعه هتلداران کیش در گفتگو با گردشبان گفت: جزیره کیش به عنوان اولین مقصد گردشگری برای زنده ماندن نیاز به پرواز دارد اما با تصمیمات احساسی و غیرکارشناسی که در چند ماه گذشته گرفته شد، پروازهای چارتری به یک باره حذف شد و بعد از چندماه به این نکته پی بردند که کیش خارج از این معادلات است و لذا مسئولان پروازها را به شیوه قبلی مجددا احیا کردند.
در این مدت بسیاری از ایرلاین ها به جای اینکه به مقصد کیش پرواز کنند به کشورهای همسایه مانند دبی و ترکیه رفتند و علاوه بر رونق بخشیدن گردشگری خارجی، و خروج ارز، عملا نرخ های دلاری دریافت کردند که البته که ازنظر اقتصادی این موضوع به نفع آن ایرلاین ها بود.
اما در‌ این میان کیش‌ایر با مدیریت جدید، برای کمک به رشد و توسعه گردشگری کیش برنامه ریزی و خود را برای رسالت اصلی این هواپیمایی که کمک به گردشگری جزیره کیش است آماده کرده و در‌حال حاضر بیشتر پروازهای این هواپیمایی به مقصد گردشگری کیش صورت می‌گیرد.
رویکرد مدیریت جدید هواپیمایی کیش‌ایر، علاوه بر اینکه باعث می شود مقصد گردشگری کیش زنده بماند و  توریست به راحتی به جزیره بیایند، با جلوگیری از خروج ارز بسیاری از گردشگران با مقصد کشورهای همسایه را با هزینه ای بسیار کم‌تر به جزیره کیش می‌آورد.
تاوتلی استاد گردشگری و دبیر جامعه هتلداران کیش در ادامه گفت: انتظار داریم دولت از این ایرلاین حمایت کند. واقعیت آن است که کیش ایر نیاز به تثبیت مدیریتی و تعیین و تکلیف مالکیت دارد، یک روز گفته می‌شود این هواپیمایی در اختیار سا مان خصوصی‌سازی است، یک روز می‌گویند این شرکت در اختیار مناطق آزاد است و … لذا رفع این دلنگرانی‌ها و تثبیت مدیریتی این هواپیمایی و اجرایی شدن رسالت اصلی کیش ایر، کمک شایانی به جزیره کیش خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش