شما اینجا هستید
اخبارکیش » آقای سرهنگی، منتقدان دشمن یا ضد کیش نیستند

رحیم سرهنگی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در گفتگو با صدا و سیمای کیش، با دفاع از عملکرد ۱۰ ماهه خود، منتقدان عملکرد خود و تیم مدیریتی فعلی را دشمن و ضد کیش اعلام کرده و مطالبات آنها را به زباله تشبیه کرده است.

متعجبیم از اینکه وی به کدام دستاورد بزرگ خود و تیم مدیریتی فعلی می بالد. مشکل آموزش و پرورش حل شده است، یا از وضعیت آب و برق رضایت دارید؟ گرانی مسکن و اجاره و اسکان کیشوندان را حل کرده اید یا واردات خودرو را آزاد کرده اید؟ قدمی برای حذف مالیات و بخشنامه های محدود کننده قوانین آزاد برداشته اید؟ برند و تفاوت های کیش را حفظ کرده اید؟ یا اساسی ترین نیازهای روزمره مردم مانند سیستم توزیع گاز و کمبود بنزین و ناوگان فرسوده حمل و نقل را حل کرده اید؟

بعد از ۱۰ سال پایانه جدید فرودگاه کیش با بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان هزینه و ده ها مشکل افتتاح کرده اید. وقتی از کیفیت سرامیک های کف و سرویس های بهداشتی و آسفالت آن می گوییم و از اتلاف حرارتی بالا که در چندماه آینده و اوج گرما خود را نشان خواهد داد، نگویید که ما دشمن هستیم. بلکه بروید از مسئولانی که متولی آن بوده اند، بپرسید چرا اینگونه کار انجام شده است و بیلان کار و مستندات مالی بخواهید.

آقای سرهنگی این شما نبودید که، چهارشنبه دهم خرداد ۱۴۰۲ در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش و در مراسم معارفه خود  “مشارکت عمومی و اعتماد اجتماعی” را دو اصل مهم در حکمرانی منطقه آزاد خوانید.

شما  “حفاظت از سرمایه های فعالان اقتصادی، مسائل فرهنگی و معیشتی مردم و کارکنان مجموعه سازمان و همچنین آسیب های اجتماعی را از عناوین اصلی برنامه های خود برشمردید.

و همچنین گفتید:  “کیش برای همه” یعنی همه مردم جزیره در تصمیم گیری و موفقیت این منطقه باید سهیم و صاحب نظر باشند.

آقای سرهنگی شما در آن روز گفتید: مشارکت عمومی یعنی کسانی که در پیشرفت و آبادانی این منطقه تاثیر گذار هستند و در تصمیم گیری های جزیره باید صاحب رای و نظر باشند.

چگونه شده است که نظر مردم را که موافق تصمیمات و عملکرد شما نباشد را به دشمنی و ضدیت با کیش تعبیر می کنید؟ شما تاکنون مشارکت عمومی را گسترش داده اید یا اعتماد اجتماعی ایجاد کرده اید؟

آقای سرهنگی، هدف منتقدان تخریب شخصیت و جایگاه شما نیست، بلکه ارتقا جایگاه مدیرعامل و حفظ تفاوت های جزیره کیش است.

از آنچه در اطراف شما می گذرد و اقدامات کسانی که سعی در خالی کردن زیرپای شما را دارند نیز با خبریم.

مطمئن باشید از بسیاری ضعف ها در عملکرد شما و گروه همراهتان  و مشکلات موجود شاید بگذریم. ولی از تهمت دشمنی و ضدیت با کیش قطعا نخواهیم گذشت.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش