شما اینجا هستید
اجتماعی » ضرورت حفظ و ارتقای جایگاه ارزشمند جزیره کیش به عنوان جغرافیای ایمن کشور

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش در نشستی که روز دوشنبه ۲۱ خردادماه در دفتر این موسسه برگزار شد، با قدردانی از تلاش پلیس فتا کیش در رصد بازارهای جزیره، اقدام سریع کارشناسان پلیس فتا در شناسایی و دستگیری کلاهبرداران در کوتاهترین زمان ممکن و استرداد اجناس کلاهبرداری شده از طریق ارائه *رسیدسازهای جعلی* را قابل ستایش توصیف کرد و افزود ؛ اینگونه تلاش های سریع و به موقع سبب ناامن شدن محیط کیش برای اقدامات مجرمانه کلاهبرداران خواهد شد.

رحمان سادات نجفی خاطرنشان کرد ؛ بازاریان گرامی کیش بمنظور ناکامی مجرمان، اقدامات پیشگیرانه را به کارمندان خود آموزش دهند تا کمتر شاهد انتشار اخبار منفی از جزیره کیش باشیم.

وی افزود: متاسفانه هر خبر منفی از کیش سبب تغییر نگرش گردشگران نسبت به انتخاب این جزیره زیبا بعنوان مقصد گردشگری می شود، بنابراین سالم سازی بستر اجتماعی جزیره کیش و هوشیاری اقشار مختلف مردم بخصوص بازاریان، سبب ناکامی مجرمان و در نهایت حفظ جایگاه ارزشمند کیش بعنوان جغرافیای ایمن کشور خواهد شد.

رئیس پلیس فتا کیش نیز با تجلیل از انعکاس بموقع و پیگیری مستمر مؤسسه جامعه بازاریان و بازرگانان کیش در خصوص موضوع کلاهبرداری از یکی از بازاریان با روش ارائه رسیدساز جعلی، زمان شناسی و احساس مسئولیت را عامل موفقیت پلیس در شناسایی و دستگیری کلاهبردار و پیشگیری از افزایش این عمل مجرمانه در سایر بازارهای کیش عنوان کرد.

سرگرد محسن بابایی از بازاریان جزیره کیش درخواست کرد با اطمینان یافتن از واریز وجه به حساب خود، کالا را به مشتری تحویل نمایند و از قبول هرگونه رسید موبایلی اجتناب کنند.

در پایان این نشست ، مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اهدا لوح سپاس از تلاش های ارزنده سرگرد محسن بابایی ، فرمانده پلیس فتا کیش قدردانی کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش