روز: اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۰
تسریع تامین برق، آب ، اینترنت، هوشمند سازی و توسعه بندرگاه کیش با استفاده از سند جامع همکاری های ایران و چین

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت ایجاد زیر ساخت های لازم در جزیره کیش اظهار داشت : تامین برق، آب ، اینترنت، هوشمند سازی و توسعه بندرگاه کیش را از جمله طرح های مهمی است که با استفاده از سند جامع همکاری های ایران و چین و منابع مالی این کشور تسریع می شود.

سود خالص ۸۰۱ میلیارد تومانی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در سال ۹۹

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش بر استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه و فعالیت های توسعه ای با مشارکت بخش خصوصی تاکید کرد.

انتصاب ناصر آخوندی  به عنوان نماینده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در منطقه آزاد چابهار

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور درحکمی ناصر آخوندی را به سمت نماینده و معین این دبیرخانه در منطقه آزاد چابهار منصوب کرد.

ضرورت تطبیق برنامه سفر با مقصد گردشگری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، آی‌تک نصیریان مدیر گروه هتل‌داری و گردشگری دانشگاه علمی کاربردی کیش در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری ایرنا بیان کرد: البته در جزیره کیش کرونا تاثیر فاجعه باری بر صنعت هتل داری نگذاشته است، به جز چند ماه اول شیوع کرونا هیچ هتلی تعطیل نشد و تقریبا هیچ […]

تعداد مناطق آزاد و ویژه به ۶۲ منطقه رسید

سرانجام پس‌از رفت و برگشت‌های متعدد لایحه ایجاد ۸ منطقه آزاد تجاری و ۱۳ منطقه ویژه اقتصادی که در سال ۱۳۹۷ به مجلس دهم رفته بود، با ورود مجمع تشخیص مصلحت نظام در روز ۱۵ اردیبهشت ماه جاری، ایجاد این مناطق جدید به تصویب رسید. پس از ارائه این لایحه، نمایندگان مجلس دهم درشهریور سال […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش