دسته: اقتصادی
اطلاعیه دعوت به مشارکت در بورس بین‌الملل مناطق آزاد منتشر شد

اطلاعيه دعوت به مشاركت در «بورس بین‌الملل مناطق آزاد» برای کلیه متقاضیان اعم از بورس ها، شرکت های تامین سرمایه، کارگزاری ها، شرکت های سرمایه‌گذاری، بانک ها، بیمه‌ها، هلدینگ های تولیدی، صنعتی و تجاری، سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، شرکت های سرمایه‌گذاری و توسعه مناطق آزاد منتشر شد

مناطق آزاد ذیل نظریه اقتصاد مقاومتی قابل تعریف است نه نظریه لیبرالیسم اقتصادی

مشاور رییس جمهوری با تأکید براین رهیافت که مناطق آزاد ذیل نظریه اقتصاد مقاومتی قابل تعریف است نه نظریه لیبرالیسم اقتصادی، اضافه کرد: این مهم در بند یازدهم سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قالب شرح وظایف و انتظارات از ظرفیت‌های مناطق آزاد ظاهر و برآن تأکید شده است.

استقبال سازمان از ظرفیت سرمایه گذاران متقاضی ایجاد کمپ ها و هتل های ورزشی

سیاست و اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش در بحث ایجاد زیر ساخت های ورزشی، با استقبال سرمایه گذاران مشتاق در زمینه ایجاد کمپ های ورزشی، اقامتی و هتل المپیک روبرو شده است.

صدور بخشنامه تکراری از سوی گمرک/ دفتر مقررات صورت جلسه مناطق آزاد را قبول نداشت؟

بخشنامه گمرک جمهوری اسلامی ایران درخصوص ضوابط ثبت سفارش برخی از کالاهای تولید شده در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ابلاغ شد.

فقط ۲ فرودگاه بین‌المللی کشور دارای گواهینامه فرودگاهی هستند

بررسی اطلاعات فرودگاه کیش برای صدور گواهینامه انجام شده است. در مرحله بعد، کارشناسان سازمان هواپیمایی از این فرودگاه بازدید میدانی انجام خواهند داد.

ایجاد شانزده کارگروه در ستاد توسعه گردشگری کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تدوین نقشه جامع گردشگری در پنج ماه گذشته گفت: ستاد توسعه گردشگری کیش با محوریت ۱۶ کارگروه آغاز به کار می‌کند.

ماجرای سرمایه‌گذاری حسین ثابت در کیش از زبان سیدحسین موسویان

با تمهیدات درست و جامع، امکان جذب صدها میلیارد دلار سرمایه ایرانی‌های خارج از کشور فراهم میشود. یکی از این تمهیدات مربوط به تامین چتر حمایتی و امنیت سرمایه‌ای است که به کشور منتقل میکنند. یک نمونه سرمایه‌گذاری که بسیاری درکشور شاهد آن بودند، سرمایه‌گذاری آقای حسین ثابت برای هتل داریوش، پارک جنگلی و دلفیناریو […]

ابلاغ ساختار جدید دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد توسط معاون اول رئیس جمهور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، محمد مخبر تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص تغییر ساختار دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی را به وزرای اقتصاد، جهاد، راه، کشور، صمت، خارجه و تکاور و همچنین رؤسای سازمان برنامه و بانک مرکزی و دبیر شواری عالی مناطق آزاد ابلاغ کرد. بر اساس […]

بهره برداری از طرح مشارکتی دامون ساحلی ۲

دامون ساحلی 2 به عنوان بزرگ ترین طرح مشارکتی عمرانی کیش، در زمینی به مساحت 55 هزار متر مربع و با سرمایه گذاری بیش از 350 میلیارد تومان امسال به بهره برداری می رسد.

شمارش معکوس افتتاح مجتمع مسکونی ۸۸ واحدی آبان در کیش

مجتمع مسکونی آبان با دارا بودن 88 واحد مسکونی تا پایان سال 1401 در جزیره کیش به بهره برداری می رسد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش