دسته: اقتصادی
تشکیل صندوق غیردولتی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در کیش

رویداد معرفی توانمندیها و امکانات صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی لیدکو (فاند کو) در کیش برگزار شد

اتفاقات بسیار خوبی  طی دوره مسئولیت من در مناطق آزاد افتاد

دوره مسئولیت من در مناطق آزاد را با مدت مشابه سال قبل و سال بعد از آن مقایسه کنید متوجه می‌شوید که اتفاقات بسیار خوبی طی این دوره افتاده است

برگزارى همایش نوزدهمین سالروز تأسیس بیمه دى در جزیره کیش

ئین نوزدهمین سالروز تأسیس شرکت بیمه دی در سوم اسفندماه همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد خجسته حضرت علی اکبر(ع) به میزبانی شعبه كيش برگزار شد.

مادر مهربان‌مان – ایران‌- دارد می‌میرد/ چه می‌توانستیم بشویم و نشدیم/ یک گروه غارت می‌کند و دسته دیگر با جهل به نابودی سرعت می‌دهد

آخر چطور ممکن است کشوری تا این اندازه ثروتمند،‌ این‌گونه فقیر باشد؟ آیا این باورکردنی است که کشوری با رتبه دوم گاز و رتبه چهارم در نفت،‌ نه‌تنها در تامین انرژی جهانی جایگاهی نداشته باشد بلکه حتی در تامین انرژی مورد نیاز خود نیز دچار استیصال باشد؟ چطور ‌می‌توان پذیرفت که برای کشوری با این حجم عظیم از منابع، دولتی با کسری بودجه مزمن و رو به افزایش، ارایه‌دهنده خدماتی با کیفیت نازل باشد؟ تعداد قابل توجهی از کشورهای جهان که فاقد هرگونه منابع طبیعی خدادادی بوده اند چگونه توانسته‌اند تورم‌های پایدار زیر ۵ درصد و نرخ‌های بیکاری زیر ۵ درصد و رشد‌های اقتصادی بیش از ۵ درصد داشته باشند؟

گردهمایی بزرگان لجستیک و حمل و نقل کشور در جزیره کیش

نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی و بین المللی صنعت حمل و نقل و لجستیک ایران؛8 تا 10 اسفند امسال در محل نمایشگاه بین المللی کیش برگزار می شود.

رشد و موفقیت سرمایه گذاری در کیش منوط به همکاری دو سویه شرکت سرمایه گذاری و بخش خصوصی است

در نشست مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و‌ توسعه کیش با اعضا انجمن سرمایه گذاران و کار آفرینان جزیره، موانع و مشکلات این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضای هیئت‌ مدیره جدید اتحادیه مالکان کشتی ایران انتخاب شدند

اعضای هیئت‌مدیره جدید اتحادیه مالکان کشتی ایران با برگزاری انتخابات در اتاق بازرگانی ایران برای سه سال آینده انتخاب شدند.

اولین بخش از پروژه های پدیده در کیش طی دو روز آینده به بهره برداری خواهد رسید

اولین رستوران کف شیشه ای ایران در کنار آب های نیلگون خلیج فارس، در شهر افسانه ای پدیده کیش به بهره برداری رسید.

انتقال دارایی‌های ارزی بابک زنجانی به خزانه بانک مرکزی/ اطلاعیه قوه قضاییه درخصوص پرونده بابک زنجانی

انتقال دارایی‌های ارزی بابک زنجانی به خزانه بانک مرکزی محمدرضا فرزین، رییس کل بانک مرکزی گفت: پیرو مصاحبه روز گذشته اژه‌ای، رئیس قوه قضاییه درباره شناسایی اموال بابک زنجانی در خارج و انتقال آن به تهران تاکید می‌شود که اموال بازگردانده شده این فرد، دارایی‌های ارزی است و تماما به خزانه بانک مرکزی منتقل شد. […]

اهم دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در حوزه‌ حمل‌ونقل هوایی در دولت سیزدهم/ ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش نیز جزو دستاوردها محاسبه شده است

اهم دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در حوزه‌ حمل‌ونقل هوایی در دولت سیزدهم به همراه مهم‌ترین پروژه‌های اجرا شده در سال جاری و نیز پروژه‌های قابل بهره‌برداری تا پایان سال ۱۴۰۲ اعلام شدند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش