دسته: اقتصادی
استقبال از میکامال در سومین نمایشگاه ایران ریتیل شو ٢٠٢١

غرفه میکامال در نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو ۲۰۲۱ با استقبال پررنگ بازدیدکنندگان مواجه شد. بازدیدکنندگان با حضور در غرفه میکامال با امکانات تجاری و تفریحی این مرکز خرید آشنا شدند. همچنین جمعی از مقامات کشوری، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در این نمایشگاه از غرفه میکامال بازدید کردند. دست‌ اندر کاران بخش‌های مختلف صنعت خرده‌فروشی، […]

محورهای ده‌گانه‌ی حکم دبیر مناطق آزاد دغدغه‌های فعالین تمام حوزه‌ها را منعکس کرده است

دبیر مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش با اشاره به محورهای ده‌گانه‌ی حکم محمد برای دبیرخانه مناطق آزاد کشور، اظهار داشت: تمام دغدغه‌های فعالین اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و مدیران سازمان‌های مناطق آزاد که دارای تجربه‌های میدانی هستند در این محورها دیده و منعکس شده است. طهمورث قاسمی با تاکید بر لزوم گفتمان‌سازی و مطالبه‌ی عمومی […]

بازگشت اختیارات به مناطق آزاد

محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد، از ایرانیان خارج از کشور و فعالان اقتصادی دعوت کرد با نگاهی جدید به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد بنگرند.

واردات ۵۰۰۰ خودرو برای جانبازان از طریق مناطق آزاد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قرار است حدود پنج هزار خودرو تحویل جانبازان شود و امکانات قانونی واردات خودرو تنها از طریق مناطق آزاد فراهم است.

ادعای تخلفات گسترده در مناطق آزاد جنوب کشور

معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از ارسال نامه ای محرمانه به دادسرای ویژه رسیدگی به تخلفات و جرائم کارکنان دولت خبر داد.

برخورد جدی تعزیرات حکومتی کیش با قاچاقچیان کالا و ارز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، حسین طالبی رئیس اداره و رِئیس شعبه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز کیش در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: تعزیرات حکومتی از ابتدای مهرماه سال ۹۹ علیرغم عدم تمایل سازمان منطقه آزاد کیش در جزیره کیش شروع به کار کرد . وی افزود: این اداره دارای سه […]

بازاریان کیش امسال بر اثر کرونا هشت هزار میلیارد ریال ضرر کردند

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش گفت: بازاریان جزیره در سال جاری بر اثر شیوع ویروس کرونا متحمل ضرر هشت هزار میلیارد ریالی شدند اما با شکست پیک پنجم و تداوم فعالیت ها انتظار داریم بخشی از این آسیب ها در ماه های آتی جبران شود.

ایجاد سامانه جامع برگزاری مناقصات در شرکت عمران، آب و خدمات کیش

سرپرست مدیریت برنامه ریزی و توسعه شرکت عمران ، آب و خدمات ازایجاد سامانه جامع برگزاری مناقصات جزیره کیش با هدف تقویت سلامت اداری و شفاف سازی خبر داد.

اعلام اعضای ستاد اکسپو ۲۰۲۰ دبی در منطقه آزاد کیش در دقیقه ۹۰+۵/نمایشگاه اکسپو چیست؟

در حالی که نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دوبی بعد از یکسال تاخیر به علت شرایط کرونا از نهم مهرماه سال جاری آغاز می شود و کمتر از ۳ هفته تا شروع آن باقیمانده است، امروز اعضای ستاد اکسپو ۲۰۲۰ دبی در منطقه آزاد کیش اعلام شدند. بر اساس گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل […]

۵۰۰ خریدار دهکده ساحلی به زودی واحدهای خود را تحویل می گیرند

مدیرعامل شرکت سهامی تجار کیش با بیان اینکه اکنون ۵۰۰ خانواده در دهکده ساحلی این جزیره ساکن هستند گفت: با افتتاح برج های نیمه تمام ۵۰۰ خانواده دیگر نیز پس از ۱۰ سال انتظار واحدهای خود را تحویل می گیرند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش