دسته: اقتصادی
ماجرای سفارش کنکورد توسط ایران ایر

در اوج توسعه کنکورد در سال ۱۹۷۲، چندین شرکت هواپیمایی در سراسر جهان این هواپیمای تأثیرگذار را سفارش دادند.

قرار داد کنسرسیوم رونق پایدار جزیره کیش به امضای اعضای آن رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، در اولین نشست ارکان کنسرسیوم رونق پایدار گردشگری کیش که روز پنج شنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ در دفتر جامعه بازاریان و بازرگانان کیش برگزار شد، قرار داد کنسرسیوم رونق پایدار جزیره کیش تکمیل و به امضای جوامع […]

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مورد مناطق آزاد نظر دهند

امام جمعه اهل سنت کیش با اشاره به ضرورت حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای، گفت: آنانی که مردم را از حضور در انتخابات و تعیین سرنوشت خود مایوس می‌کنند، دشمنان ملت ایران هستند.

کنسرسیوم رونق پایدار کیش اعلام موجودیت کرد

سادات نجفی گفت: با حمایت و بستر سازی سازمان منطقه آزاد کیش،کنسرسیوم رونق پایدار کیش با حضور فعال و مشارکت ۵ جامعه صنفی کیش فعالیت خود را آغاز کرد.

ریال دیجیتال در جزیره کیش از تیرماه ۱۴۰۳ عملیاتی می‌شود

بانک مرکزی اعلام کرد: از تیرماه با مشارکت دو بانک ملت و تجارت ریال دیجیتال وارد مرحله گسترده فاز آزمایشی با امکان بهره‌برداری عمومی خواهد شد.

بازدید مدیرکل گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور از زیر ساخت‌های ورزشی کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، مدیرکل گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور از دهکده المپیک و دیگر اماکن ورزشی و تفریحی معاونت ورزش و تفریحات سالم کیش بازدید کرد. محمد فرزاد میرزایی ضمن بازدید از سالن های ورزشی و […]

برگزاری همایش ملی «اقتصاد از منظر امیرالمؤمنین(ع)» توسط دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی بنیاد بین‌المللی غدیر، طی نشستی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی، دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر، حجت‌الله عبدالملکی، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، حسین ظریف‌منش و تعدادی دیگر از مسئولان بنیاد بین‌المللی غدیر و شورای عالی […]

علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه شد

در حکمی از سوی دکتر سید مهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر، علیرضا ابراهیم پور بعنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه منصوب گردید.

بررسی مزیت های تولید و عرضه صنایع دستی در کیش

در نخستین روز همایش دوروزه "گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی"، راهکارهای توسعه فعالیت کسب وکارهای خرد وخانگی بررسی شد

توجه به فرهنگ دینی و اسلامی باعث پیشرفت اقتصادی در کشور است

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت مناطق آزاد تجاری و صنعتی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی گفت: توجه به فرهنگ دینی و اسلامی باعث پیشرفت اقتصادی در کشور است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش