دسته: اخبارکیش
واردات خودرو کارکرده فقط از مناطق آزاد انجام خواهد شد

در راستای تنظیم بازار خودرو و رقابت‌پذیری قیمت‌ها، دولت سیزدهم با رویکرد اصلاحی و مرحله‌ای، سیاست‌های جدیدی را در دستور کار قرار داده است. در این زمینه، علی بهادری‌جهرمی، سخنگوی دولت، توضیحات جامعی را ارائه کرده است. براساس اظهارات بهادری‌جهرمی، در حالی که طی شش سال گذشته واردات خودرو به هر شکلی ممنوع بوده، دولت کنونی با […]

روز جهانی کتاب World Book Day + پوستر و شعار ۲۰۲۴

روز جهانی کتاب (World Book Day) توسط سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) در ۲۳ آوریل (۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) تعیین شده است. شعار روز جهانی کتاب «راهت را بخوان» انتخاب شده است که بر اهمیت پرورش اشتیاق به کتاب‌خوانی تأکید دارد.

پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش رونمایی شد

درنشستی با حضور اصحاب رسانه از پوستر های نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش، سمپوزیوم هتلداران و گردهمایی سرآشپزهای ایرانی رونمایی شد.

مودیان مالیاتی کیش باید از حقوق مکتسبه خود آگاه و برخوردار باشند

رحیم سرهنگی درنشست با مدیرحسابرسی مالیاتی جزیره کیش برلزوم برخورداری مودیان مالیاتی از حقوق مکتسبه تاکید کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان از حوزه قضایی کیش بازدید کرد

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه برنامه‌های حضور میدانی به منظور نظارت بر روند خدمت‌رسانی به مردم از حوزه قضایی جزیره کیش بازدید کرد.

هیأت بازرسی استان هرمزگان در گمرک کیش مستقر شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی بازرسی‌کل استان هرمزگان، هیأت بازرسی این اداره‌کل (گروه بنادر و گمرکات) از تاریخ ۰۱-۰۲-۱۴۰۳ لغایت ۲۵-۰۳-۱۴۰۳ در اداره کل گمرک کیش (گمرک ایران مستقر در جزیره کیش) مستقر می‌باشد. چنانچه کارکنان و شهروندان محترم در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت […]

اعلام آمادگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برای همکاری درتوسعه شهری استان هرمزگان

درنشست مشترک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با مسئولان شهری بندرعباس درخصوص افزایش تعاملات وهمکاریها برای توسعه شهری بندرعباس گفت وگو شد.

بهرام سعادت سرپرست کمیته آبهای آزاد کشور شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، با صدور حکمی از سوی محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، بهرام سعادت رئیس هیات شنای کیش به عنوان سرپرست کمیته آبهای آزاد کشور منصوب شد.

کیش به عنوان شهر پاک در استان هرمزگان شناخته و ثبت شده است

مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: سال گذشته کارگروه مدیریت پسماند استان برای حذف انباشت غیر اصولی پسماند مصوباتی داشت که اجرای آنها امسال آغاز می‌شود.

دیدار های رئیس مرکز بهداشت کیش به مناسبت هفته سلامت

رئیس مرکز بهداشت کیش و جمعی از مسئولین و دست اندرکاران حوزه سلامت، به مناسبت هفته سلامت با امام جمعه کیش و همچنین معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کردند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش