دسته: اخبارکیش
تقدیر امام جمعه کیش از شرکت عمران، آب و خدمات برای نشاط فضای شهری کیش

امام جمعه کیش : کارنامه موفق و قابل تقدیر شرکت عمران، آب و خدمات درزمستان 1401 موجب پویایی و نشاط فضای شهری کیش در آستانه نوروز شد.

افزایش دو برابری گردشگران کمپ های اسکان چادری کیش در نوروز ۱۴۰۲

شمار گردشگران در کمپ های اسکان چادری کیش از 25 اسفند تا اول فروردین 1402 نسبت به مدت مشابه پارسال دو برابر افزایش داشته است.

۱۰۰ امدادگر جمعیت هلال احمر در کیش مستقر هستند

رییس مرکز مستقل جمعیت هلال احمر کیش گفت: همزمان با آغاز طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، ۱۰۰ نفر از اعضای این جمعیت در این برای خدمت رسانی به مسافران مستقر شده اند.

سفال کیش تلفیقی از سبک لالجین و گل مارن

در سفر کیش به سفالینه هایی خاص از جنس و متریال ویژه برآمده از درون این جزیره برخورد می کنیم که از زیبایی و رنگ و لعاب خاصی برخوردار است | تلفیقی از سنت و مدرنیته که قدمت ده ساله را داراست و با معاصر بودن به اندازه تاریخ هنر سفالگری نقش در معرفی و سلیقه ایرانی برای توریست داخلی و خارجی دارد.

نقدی بر شعار “کیش برای همه ایرانیان”

روزی که حزب مشارکت از شعار “ایران برای همه ایرانیان” رونمایی کرد هرگز به این نیاندیشیده بود که ۲۵ سال بعد یکی از مدیران وابسته به جناح مقابل این شعار را مصادره به مطلوب کرده و در جهت اهداف سیاسی و پوپولیستی خود از آن استفاده کند. شعار “کیش برای همه ایرانیان” در حالی برای […]

درخشش جذب گردشگران خارجی از سه گروه کشورهای هم‌فرهنگ در دستورکار کیش است

مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: به منظور توسعه گردشگری خارجی جذب گردشگران سه گروه از کشورهای هم فرهنگ و هم سود به صورت ویژه در دستور کار این سازمان است.

صدور اسناد مالکیت جمعی از مالکان برج های دوقلوی کیش

با حضور مشتاق مشتاقی سرمایه گذار برج دوقلوهای کیش، جمعی از ساکنین اسناد مالکیت خود را دریافت کردند.

مناطق آزاد نه مرکز بی‌بندوباری، بلکه مرکز توسعه‌اند

مدیرعامل سابق منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه یکسری مسئولان به مناطق آزاد بدبین هستند، گفت: خیلی از ائمه جمعه فریاد می‌زنند که مناطق آزاد مرکز فساد و فحشا شده، اما باید پاسخ دهند که به استناد کدام آمار چنین صحبتی می‌کنند؟ در کیش فساد زیاد است یا تهران یا هر شهر دیگر؟

درآمد ۱۲ میلیون دلاری کیش، از محل حضور گردشگران خارجی

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: طی جاری این جزیره از محل حضور ۲ هزار و ۶۷۱ گردشگر خارجی ۱۲میلیون هزار دلار درآمد کسب کرد.

۴۵۰ میلیادریال برای بهسازی اماکن آموزشی و ورزشی کیش هزینه شد

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت که این شرکت امسال در راستای عمل به وظایف اجتماعی ۴۵۰ میلیارد ریال برای بهسازی اماکن آموزش و ورزشی این جزیره هزینه شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش