دسته: اخبارکیش
بیمارستان کیش از ۱۸ تیر خدمات درمانی با تعرفه بیمه تامین اجتماعی را ارائه نخواهد کرد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، بیمارستان فوق تخصصی کیش در اطلاعیه ای اعلام کرد: بدین وسیله به آگاهی می رساند نظر به نقض مفاد قرارداد ده ساله فی ما بین بیمارستان کیش و سازمان تامین اجتماعی از سوی آن سازمان ( تامین اجتماعی) و به تبع آن عدم تمدید قرارداد از تاریخ […]

بازی خداحافظی سیدجلال حسینی در جزیره کیش؟!

گویا قرار است بازی خداحافظی سیدجلال حسینی در جزیره کیش برگزار شود.

برگزاری دوره آموزشی شهرشناسی ویژه رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی کیش

مدیریت حمل و نقل عمومی کیش با هدف ارتقای سطح آگاهی رانندگان و افزایش کیفی خدمات دوره های شهرشناسی ویژه رانندگان تازه وارد را به صورت ماهیانه برگزار می کند

۹۵ درصد جرایم اینترنتی کیش سنتی سایبری است

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کیش گفت: ۹۵ درصد جرایم اینترنتی رخ داده در این جزیره در حوزه تخلفات سنتی سایبری رخ می هد.

آتش نشانان کیش چهار نفر را از حریق نجات دادند

رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: ماموران این اداره صبح امروز چهار نفر را از حریق در یک واحد خدماتی نجات دادند.

بلای تحریم بر سر مناطق آزاد

علی قنبری، اقتصاددان می‌گوید: «درحال‌حاضر شرایط به گونه ای است که امکان فعالیت‌های اقتصادی در کشور و در مناطق آزاد وجود ندارد و این معضل باید حل شود. به عقیده بنده با حل شدن این مشکلات نزدیک به ۸۰ تا ۹۰ درصد مشکلات اقتصادی کشور و بیشتر از همه مناطق آزاد حل می‌شود.»

لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد مدیریت بحران کیش

رئیس ستاد مدیریت بحران کیش گفت: مصوبات این ستاد برای سازمانها، نهاد‌ها، شرکت ها، ادارات و دانشگاه‌های کیش لازم الاجراست و پای بندی به مصوبات ضروری است.

عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در حکمی عضو جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد کیش» را منصوب کرد.

ممنوعیت انجام عملیات بتن ریزی تا رفع شرایط بحرانی ناشی ازپس لرزه ها

شرکت عمران، آب و خدمات کیش با هدف حفظ کیفیت بتن در مجموعه های در حال ساخت، اجرای عملیات بتن ریزی را تا رفع شرایط بحرانی ناشی ازپس لرزه های اخیر ممنوع اعلام کرد.

۱۵۰ میلیارد تومان برای ساخت پنج زمین فوتبال در کیش هزینه شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، شهاب الدین عزیزی خادم در مصاحبه ای با روزنامه شرق، درباره مسائل مختلف فوتبال ایران و همچنین عزل خودش از ریاست فدراسیون سخن گفت که در زیر متن این گفت و گو را می خوانید: می‌دانید اولین و مهم‌ترین چیزی که شما و فدراسیون شما را به حاشیه […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش