دسته: هنری
جزئیاتی از برنامه تازه رضا رشیدپور/ «ساعت صفر» از ابراهیم تاتلیس تا ماهسون و چند چهره ایرانی!

رضا رشیدپور بعد از مدت‌ها قرار است با یک برنامه نوروزی برگردد اما این بار سراغِ سلبریتی‌های خارجی رفته و دنبال گفت‌وگو با چهره‌هایی نیست که بارها و بارها جلوی دوربین او و بقیه مجریان حاضر شده‌اند.

موفقیت هنرمند جزیره کیش در جشنواره ملی بازیگری پدیده ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، مریم گیلک با نام هنری ایلسانا، یکی از هنرمندان با استعداد جزیره کیش، موفق به کسب تندیس طلا و دیپلم افتخار از دومین جشنواره ملی بازیگری پدیده ها گردید. این جشنواره با شرکت بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده و با داوری ژاله صامتی، سیاوش چراغی پور، میثم مرادی […]

️ درگذشت یکی از هنرمندان تئاتر جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، مهدی نوری یکی از هنرمندان پرتلاش و خلاق تئاتر جزیره کیش در گذشت و جامعه هنری کیش را در سوگ فرو برد. از اجراهای وی می توان به قهوه قجری، علیمردان خان، سعدی کلمب و فتح بهشت و هفت دختران آب اشاره کرد.

تجربه تصویری یک هنرمند از جزیره کیش

مهناز رونقی ـ هنرمند و استاد دانشگاه ـ در توضیح نمایشگاه جدیدش با عنوان «لحظه» نوشته است: این مجموعه حاصل انسجام میان تجربه تخیلی و عاطفه بی‌واسطه زیبایی در لحظه «اینجا» و اکنون «آن»های زندگی روزمره است.

معرفی داوران بخش نمایشنامه جشنواره سراسری دانشجویی پودس

داوران بخش نمایشنامه پانزدهمین جشنواره سراسری دانشجویی پودس معرفی شدند.

برگزاری آئین اختتامیه‌ی دومین کنگره ملی شهدای غواص طی سه روز در کیش

دبیر دومین کنگره ملی شهدای غواص، از افتتاح برنامه‌های آئین اختتامیه‌ی این کنگره در روز دوشنبه هجدهم دی‌ماه خبر داد و افزود: همایش کنگره و تقدیر از برگزیدگان جشنواره‌های آن، چهارشنبه بیستم دی‌ماه برگزار خواهد شد.

درخشش دانش آموز هنرمند کیش در جشنواره ملی ایران من

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، نقاشی النا علی پور، دانش آموز پایه دوم دبستان الغدیر کیش در جشنواره ملی “ایران من” که توسط پژوهشکده مردم‌شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین موزه ملی ایران برگزار شد از بین ۱۲۲۰ نقاشی ارسال شده از سراسر ایران، جزو ده اثر برتر انتخاب شد و […]

جشنواره‌های سراسری کنگره شهدای غواص کیش تا ۸ دیماه تمدید شد

دبیر دومین کنگره ملی شهدای غواص کیش از تمدید تمامی جشنواره‌های سراسری این کنگره تا ۸ دیماه ۱۴۰۲ خبرداد.

ارزش و قابلیت آثار هنری در معرفی شهدای غواص

دبیر جشنواره ملی تئاتر کوتاه دومین کنگره شهدای غواص کیش گفت: آثار هنری ار جمله تئاتر، قابلیت‌های بالایی در معرفی فرهنگ ایثار و انتقال مفاهیم ارزشمند دفاع‌مقدس به نسل‌های آینده دارد. دبیر جشنواره ملی تئاتر کوتاه دومین کنگره شهدای غواص کیش گفت: آثار هنری ار جمله تئاتر، قابلیت‌های بالایی در معرفی فرهنگ ایثار و انتقال مفاهیم ارزشمند دفاع‌مقدس به نسل‌های آینده دارد.

۶ جشنواره ملی در قالب کنگره شهدای غواص برگزار می‌شود

دبیر دومین کنگره ملی شهدای غواص (معبر عشق) گفت: 6 جشنواره در حوزه‌های مختلف و در قالب این کنگره ملی برگزار ‌می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش